تام هاردی با ونوم 2 باز می‌گردد: تاریخ اکران این فیلم ضد قهرمانی محبوب چه زمانی است؟

توسط امیر بلادی
معرفی فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود (venom 2)

فیلم ضد قهرمانی ونوم 2 در دنباله فیلم بسیار محبوب و جذاب ونوم  که سال 2018 اکران شد،  همین تابستان (2021) منتشر خواهد شد. چاشنی  طنز هماهنگی ادی بروک و ونوم جهت کنترل خشم نهفته ونوم بسیار نظر مخاطبان را به خود جلب کرده بود. بر اساس اخبار و تیزرهای منتشر شده از فیلم ونوم 2 بنظر می‌رسد این چالش جذاب این بار به خوبی جایگاه خود را پیدا کرده است. در ادامه مطلب با معرفی و نگاهی به داستان فیلم ونوم: بگذار قتل عام شود همراه روکیدا باشید.

معرفی فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود (venom 2)

معرفی فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود!

فیلم ونوم 2 به کارگردانی اندی سرکیس و با حضور مجدد تام هاردی و شخصیت ضد قهرمانی خاص خودش همین تابستان منتشر خواهد شد.  تغییرات بسیاری  در برنامه زمانی انتشار این فیلم از  مارول شاهد بودیم. ظاهرا تولید این فیلم  سال 2020 به پایان رسیده است و باید آن را محصول 2020 دانست. نهایتا بعد از سه بار تغییر شرکت سونی اعلام کرده که در 17 سپتامبر 2021 ونوم 2 اکران خواهد شد.  این تاریخ در بریتانیا 15 سپتامبر است.

معرفی فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود (venom 2)

در فیلم ونوم 2 تام هاردی، میشل ویلیامز (در نقش همسر  سابق ادی بروک)،  آن وایینگ،  وودی هارلسون و جی کی سایمونس ایفای نقش نموده‌اند.  برخی اخبار و حواشی از روبرویی مرد عنکبوتی و ونوم در این فیلم خبر می‌دهند! این همان چیزی است که مخاطبان مارول و ونوم را به اوج شوق می‌رساند. درست یا غلط  قطعا خبری بسیار جذاب است!

vencar

ونوم و ادی بروک پس از گذشت یک سال باهم بیشتر هماهنگ شده‌اند و رابطه عمیق‌تری را با یک دیگر شکل داده‌اند. ونوم خشن و بی احتیاط در کنار ادی مهربان شوخ طبع نقطه عطف داستان ونوم بوده و هست.  ترکیب این ضد قهرمان و شخصیت جذاب تام هاردی، در ونوم 2021 پخته‌تر، جذاب‌تر و حتی شاد تر شده است.  در ادامه مطلب با نگاهی به داستان فیلم جذاب ونوم: بگذار قتل عام شود بیاندازیم.

معرفی فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود (venom 2)

داستان فیلم ونوم 2: بگذار قتل عام شود!

داستان فیلم ونوم 2 بیشتر تمرکز  خود را به رابطه بین ونوم و ادی بروک  (تام هاردی) اختصاص داده است.  چاشنی طنر رابطه این دو و ملحق شدن آنان به یک‌دیگر در اوج نبردهای جذاب ونوم 2018 در ونوم 2021 ادامه خواهد یافت. از نام این فیلم شاید به یاد نبردهای بسیار عظیم و خشن بیافتید! اما اگر مارول را خوب بشناسید می‌دانید که همیشه شگفتی در راه است. همیشه قلب داستان ونوم رابطه ادی و ونوم خواهد بود.

Venom 2 heres the very first trailer for the sequel

داستان با زندگی طنز و مشترک ادی و شخصیت ضد قهرمانی درونش آغاز می‌شود. این دو با یک‌دیگر آشپزی می‌کنند و خانه را تا مرز انفجار می‌رسانند! این شخضیت پر شور و دردسرساز ونوم است که زندگی ادی را به این روز انداخته است! بنظر همه به خوبی با ادی و ونوم کنار آده‌اند و ونوم را از خودشان می‌دانند. طولی نخواهد کشید که با اتفاقات جدید در آزمایشگاه دشمنان ونوم شهر را تا مرز نابودی بکشانند. آیا قتل عام شکل خواهد گرفت؟ ونوم با دشمن گذشته خود که توانایی و قدرتی مشابه خودش دارد روبرو خواهد شد. ایا ادی و ونوم می‌توانند او را که از صندلی اعدام فرار کرده را شکست دهند؟ او تنها دشمن  آنان و مردم شهر نخواهد بود!  این فیلم جذاب ضدقهرمانی از مارول را از دست ندهید.

منبع: digitalspy.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید