داروی آلزایمر جدید که پس از ۱۵ سال تحقیق ساخته شده چه ویژگی‌هایی دارد؟

بعد از پانزده سال نمایندگان دو شرکت ژاپنی در کنفرانس بین المللی انجمن آلزایمر داروی جدیدی را معرفی کردند
Addictive-cheese پنیر

آیا پنیر مانند کوکائین اعتیاد آور است؟

ما همه روزه از پنیر در وعده‌‌های مختلف استفاده می‌کنیم اما ممکن است این علاقه ما به پنیر به دلیل اعتیاد آور بودن آن باشد.
علائمی که بدن یک ماه پیش از حمله قلبی از خود بروز می‌دهد

۱۵ نشانه بیماری قلبی که باید جدی بگیرید!

بیماری‌های قلبی هر ساله باعث مرگ میلیون‌ها مرد و زن در سراسر جهان می‌شوند. بر اساس گزارش سازمان مرکز کنترل بیماری‌ها، بیماری قلبی عامل اصلی مرگ و میر در میان زنان است، به این دلیل که زنان نشانه‌ بیماری قلبی را زیاد جدی نمی‌گیرند و کمتر از مراقبت‌های ویژه...
Endorphins- Addicted

آیا ما به اندومورفین‌ها اعتیاد پیدا می‌کنیم؟

بدن ما برای حفظ آرامش و تطبیق پذیری با مشکلات و خطر‌ها به ترشح اندومورفین می‌پرداز. اما این آرامش ممکن است گاهی اوقات بیش از نیاز باشد.

با پوست پوشیدنی هوشمند که می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد آشنا شوید!

پوشیدنی‌ها، هرکدام با قابلیت‌های جدید و مختلف در حال قدرتمند شدن هستند.استفاده از تکنولوژی پوست پوشیدنی می‌تواند یک تغییردهنده اساسی زندگی باشد و یا حداقل باعث راحتی بسیاری شود.
Time-Off-vacation

چرا در هنگام کار به تفریح نیاز داریم؟ بازدهی فوق العاده تفریح برای کسب و کار

روزانه زندگی تلاش می‌کند در خوشحالی ما دخالت کند.  ما می‌توانیم خودمان را کاملا وقف کار کنیم، در این صورت کا‌رهایی که  می‌توانیم انجام دهیم تا خوشحال شویم به حاشیه می‌روند. به یاد داشته باشید، هر روز کار‌هایی که باعث خوشحالیتان می‌شوند را انجام دهید و تفریح کنید.
شب زنده‌دار

خبر بد برای جغدهای نیمه‌شب: اگر شب ها زیاد بیدار بمانید زود می میرید؟

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که به جغد شب زنده‌دار مشهورند؟ یا شاید هم یک چکاوک سحرخیز هستید!برخی افراد به طور ذاتی تمایل دارند که شب‌ها را تا دیر وقت بیدار بمانند.درست است که ساعت بدن هرکس تا حد زیادی تحت تاثیر مسائل ژنتیکی است اما تحقیقات...

سروته آویزان ماندن چه مزایا و چه ضررهایی دارد؟

وقتی سروته آویزان می‌شوید، حس بدی به شما دست می‌دهد؟ حس می‌کنید مغرتان می‌خواهد منفجر شود؟ حس می‌کنید همه خون بدنتان وارد سرتان شده و هر لحظه ممکن است از دماغتان فوران کند؟ یا هر لحظه ممکن است چشمانتان از حدقه بیرون بزند؟
ارتباط پدیده‌های فراطبیعی با امواج فروصوت

آیا پدیده‌های فراطبیعی با امواج فروصوت ارتباطی دارد؟

آیا ارواح واقعی هستند؟ آیا به ادیان مربوط می‌شوند؟‌ فرشتگان چه هستند؟ امروزه اعتقادات متفاوتی وجود دارد و یافتن یک پاسخ جامع برای این سؤالات بسیار سخت است. اما از لحاظ علمی چه چیزهایی در این باره وجود دارد؟‌ حتی اگر به اشباح اعتقادی ندارید ممکن است که دانستن...
چند راز برای اینکه سلفی های فوق العاده‌ای بگیرید

عکس سلفی در درازمدت به حافظه شما آسیب می‌زند؟

گرفتن عکس برای ثبت یک لحظه بسیار عالی است اما همین عکس گرفتن می‌تواند عوارضی نیز برای ما پدید آورد.

پربیننده‌ترین مطالب امروز

5 تکنولوژی مهم و جدید در سال 2018

۵ فناوری مهم و جدید در سال ۲۰۱۸