معرفی فیلم پیتر خرگوشه 2: راه فرار

توسط امیر بلادی

جیمز کوردن بعد از موفقیت اولین فیلم پیتر خرگوشه با ارائه فیلمی در سال 2018 دوباره هوادارن را غافلگیر کرد. این بار تماشاگران نمی‌دانند دیگر منتظر چه شگفتی باشند! پیتر خرگوشه 2 با همان سبک ماجراجویی شاد و مفرح برای خانواده و فرزندانشان شما را بسیار سرگرم خواهد کرد. خرگوش این بار به دنبال راه فراری لذت‌بخش می‌گردد. در ادامه مطلب همراه روکیدا باشید.

پیتر خرگوشه 2

سرپرست نویسندگان و کارگردان پیتر خرگوشه در سال 2018 فیلمی فراتر از تصورات را به نمایش کشید. بنظر  می‌رسد بعد از گذشت چند سال پیتر خرگوشه تجربه یکسانی از ماجراجویی‌های شاد و جذاب را به نمایش گذاشته است. پیتر خرگوشه 2 این بار داستان جیمز کوردن و خانواده‌اش را با چالش‌های تغییر سبک زندگی خود روایت می‌کند. بارناباس (با بازی لنی جیمز) در نقش سارق خرگوش‌ها ظاهر شده است. در جریان ازدواج بی (رز بیرن) و تام (دومنال گلیسون)، خرگوش بازیگوش ما با چالش‌های زیادی روبرو می‌شد. او گیج خواهد شد و نمی‌تواند تشخیص دهد تصمیم درست چیست. باید مراقب سودجویان و طمع‌کاران ثروت نیز باشد!

bnyomgkhh

موفقیت چشم‌گیر پیتر خرگوشه 2: فیلمی برای همه!

پیتر خرگوشه 2 یک فیلم بسیار مناسب برای کودکان است. تجربه تماشای ماجراجویی طنز و لذت‌بخش از فرار پیتر خرگوشه به اوج خود رسیده است. این فیلم را در ژانر کودکان می‌توان فیلمی بسیار موفق و جذاب دانست که حتی والدین آن‌ها را محو تماشا می‌کند.

Peter Rabbit 2 Adventure May17 4ef304f

لحظات کمدی بیشتر از گذشته در کنار افزوده‌شدن چاشنی ماجراجویی بیش از گذشته محبوبیت این سری را بیشتر کرده است. این پایان قصه نخواهد بود و این تجربه جذاب تماشاگران را منتظر نگه می‌دارد تا سری بعدی این فیلم منتشر شود. همیشه دیدن موفقیت و پیشرفت یک فیلم در سری جدید آن نسبت به گذشته خبر خوب و لذت‌بخشی برای هواداران است. این فیلم هم اکنون در حال اکران است.

منبع: cinemablend.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید