پوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح داد

توسط محمد امین نعمتی
پوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح داد

آیا با دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 خود مشکل دارید. اگر این چنین است، بخشی از یک گروه بسیار کوچک و بدشانس هستید.

چون پوکو گزارش می‌دهد کمتر از 0.2 درصد مالکان گوشی ایکس 2 در هند این مشکل را تجربه کردند. اما نگران نباشید، رفع این مشکل به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود.

پوکو توصیه می‌کند داده‌های اپلیکیشن برای اپ دوربین را پاک کرده و گوشی خود را ری استارت کنید. به گفته این شرکت، انجام این کار باید مشکل اکثر کاربران را رفع کند. اگر مراحل آن را نمی‌دانید، تصاویر زیر همه چیز را به‌صورت گام به گام نشان می‌دهند:

پوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح دادپوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح داد

اگر این راهکار جواب نمی‌دهد، باید گوشی Poco X2 خود را به یک مرکز خدمات تعمیر ببرید و تیم‌های حاضر در آن جا نحوه رفع این مشکل را آموزش دیده‌اند.

برای گزارش این مشکل می‌توانید از اپلیکیشن Services & Feedback استفاده کنید. نامه اوپو در زیر را برای جزئیات بیشتر کارهایی که باید انجام دهید بررسی کنید:

پوکو نحوه رفع مشکلات دوربین جلو گوشی پوکو ایکس 2 را توضیح داد

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید