قابلیت عکاسی نجومی گوشی‌های پیکسل چه تغییری خواهد کرد؟

توسط محمد امین نعمتی
قابلیت عکاسی نجومی گوشی‌های پیکسل چه تغییری خواهد کرد؟

به‌روزرسانی اپلیکیشن Pixel Tips گوگل نشان می‌دهد که اپلیکیشن دوربین پیکسل قابلیت جدیدی را دریافت خواهد کرد. این آپدیت به‌ویژه برای قابلیت عکاسی نجومی است که به کاربران گوشی‌های پیکسل اجازه می‌دهد در شب تصاویر شگفت‌انگیز از آسمان با نورپردازی طولانی بگیرند.

آن‌طور که سایت 9to5Google گزارش می‌دهد، اپلیکیشن Pixel Tips اخیرا به‌روزرسانی شده است و این سایت اشاره می‌کند به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن دوربین گوشی‌های پیکسل پیش از به‌روزرسانی دوره‌ای گوگل به اسم Feature Drop، در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

داخل کد این اپلیکیشن به این موضوع احتمالی اشاره شده است که قابلیت جدیدی به اسم «Astrotimelapse» به دوربین گوگل اضافه می‌شود. این کد «CameraAstrotimelapseSettingController» نام دارد.

قابلیت عکاسی نجومی گوشی‌های پیکسل چه تغییری خواهد کرد؟

به عبارت دیگر کاربران به‌زودی می‌توانند از آسمان شب ویدئوهای تایم لپس بگیرند. طبق این گزارش Pixel Tips App تایید خواهد کرد آیا نسخه اپلیکیشن دوربین نصب شده 8.2.3 است یا نه، چون این نسخه قابلیت Astrotimelapse را خواهد داشت.

سایت 9to5Google اشاره می‌کند به‌روزرسانی اپلیکیشن دوربین گوگل ممکن است الزاما ربطی به انتشار آپدیت Feature Drop ماه ژوئن نداشته باشد، بنابراین شاید و شاید هم نه، کاربران به‌روزرسانی این اپ را بتوانند از پلی استور دریافت کنند.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید