هیولای جدید آنر چه دوربینی خواهد داشت؟

توسط محمد امین نعمتی
هیولای جدید آنر چه دوربینی خواهد داشت؟

چند ماه قبل تصویری از یک دعوت‌نامه به بیرون درز کرده بود که مربوط به تبلیغ یک حلقه بزرگ اطراف دوربین اصلی گوشی آنر 50 بود.

حالا تصاویر با دقت بالای دیگری منتشر شده است که پنل پشتی ظاهرا دو گوشی آنر 50 و 50 پرو را نشان می‌دهد. به اندازه کافی می‌توانید روی آن‌ها زوم کنید و برچسب دوربین را بخوانید که در تصاویر قبلی مشخص نبود.

گوشی Honor 50 Pro یک دوربین 108 مگاپیکسل با لنز F/1.8 خواهد داشت. حلقه دوم محل قرارگیری دو دوربین است و با آن‌که اشاره‌ای به مشخصات آن نشده است، ولی هیچ‌کدام به نظر نمی‌رسد یک لنز پریسکوپ باشند.

رندر قبلی یک لنز پریسکوپ را نشان داده بود، بنابراین احتمالا باید منتظر یک مدل آنر 50 پرو پلاس نیز باشیم یا آن خبر دروغ بوده است.

بعد از آن نوبت گوشی آنر 50 می‌رسد که دوربین اصلی آن دقت 50 مگاپیکسل با لنز مشابه F/1.8 دارد. مجددا داخل حلقه دوم دو دوربین ناشناس قرار می‌گیرد و اگر هر کدام از آن‌ها یک لنز تله‌فوتو داشته باشند، از نوع معمولی خواهد بود.

هیولای جدید آنر چه دوربینی خواهد داشت؟هیولای جدید آنر چه دوربینی خواهد داشت؟

اخبار فعلی می‌گویند تمرکز سری آنر 50 روی ویلاگینگ خواهد بود، بنابراین باید قابلیت‌های فیلمبرداری این گوشی‌ها بهترین باشد.

هنوز این قابلیت‌ها مشخص نیست، ولی شاید دوربین جلو که این تصاویر دیده نمی‌شود فیلم‌های بسیار عالی بگیرد.

تاریخ رونمایی رسمی از سری آنر 50 در 16 ژوئن خواهد بود. این شرکت گفته است یکی از آن‌ها جزو اولین گوشی‌های با چیپست اسنپ‌دراگون 778 جی است که به SD780G شباهت دارد، با این تفاوت که این تراشه به جای ریخته‌گری 5 نانومتری سامسونگ در ریخته‌گری 6 نانومتری TSMC ساخته شده است.

چند ماه قبل اخباری به بیرون درز کرد که مربوط به گوشی +Honor 50 Pro بود و اشاره می‌کرد این گوشی مجهز به چیپست اسنپ‌درگون 888، یک نمایشگر 6.79 ایچی سوپر آمولد (با دقت +1440p)، دوربین اصلی 50 مگاپیکسل، دوربین فوق عریض 13 مگاپیکسل و یک دوربین تله‌فوتو با زوم اپتیکال 2 برابر (50 میلی‌متری است).

البته این اخبار برای خیلی وقت پیش است و صحت آن مشخص نیست. همچنین مجوز سازمان 3C سرعت شارژ بالای سری آنر 50 را اعلام می‌کند که به ترتیب برای مدل استاندارد و پرو 66 و 100 وات است. حتی قبلا تصویری از شارژر 100 وات گوشی آنر 50 پرو منتشر کردیم.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید