دانلود Google Camera 8.2 با ویژگی‌های جدید و جالب

توسط فاطمه شیردل

در حال حاضر، برنامه Google Camera بهترین برنامه دوربین است که می‌‌توانیم در هر گوشی هوشمند هوشمند اندروید پیدا کنید. سازنده اندروید برخی از ترفندهای نرم افزاری خوب را به کار برده تا پردازش فوق‌العاده‌ای را در برنامه ایجاد کند. گوگل به طور مداوم در حال بهبود این برنامه است و به تازگی به روز رسانی جدیدی انجام داده است.  در آخرین به روزرسانی Google Camera 8.2.204 ، کاربران می‌توانند ضبط ویدئو hands-free را تنها با چند ضربه تجربه کنند.

این ویژگی جدید که ضبط سریع است به کاربر امکان می دهد تا با ضربه زدن و نگه داشتن دکمه شاتر، به سرعت بتوانند ضبط ویدئو را شروع کنند. (بدون این‌که نیاز به تغییر در حالت “Video” باشد). البته باید این نکته را ذکر کنیم که در نسخه‌های قدیمی برنامه Google Camera، تا زمانی که شما قصد فیلمبرداری داشته باشید باید انگشت خود را دکمه شاتر را زده و نگه دارید. اگر انگشت خود را از آن‌جا بردارید، ضبط ویدئو متوقف می‌شود.

Google Camera

با جدیدترین به روز رسانی Google Camera 8.2.204، می‌توانید برای رفتن به حالت hands-free انگشت خود را به سمت چپ بکشید. امکان جالب این آپدیت این است که حتی اگر انگشت خود را بلند کنید، ضبط ادامه خواهد یافت. نه تنها این مورد اضافه شده، بلکه شما می‌توانید برای بزرگنمایی انگشت خود را حرکت دهید و راحت‌تر از قبل انجام می‌شود. در مجموع، این ویژگی جدید باعث می‌شود شما تجربه فیلمبرداری آسانتری داشته باشید.

Google Camera 8.2.204 اکنون برای دستگاه‎های پشتیبانی شده در دسترس است. در صورت عدم بروزرسانی ، می‌توانید از لینک گوگل پلی که در زیر آمده استفاده کنید یا APK را دانلود کنید.

دانلود Google Camera: گوگل پلی

منبع: gizmochina.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید