خبر‌های ناخوشایندی از شیائومی ردمی نوت 9 به گوش می‌رسد

توسط عرفان میرزایی
ردمی

شیائومی برند ردمی را در اوایل سال جاری با نام ردمی Note 9 رونمایی کرد. مدل‌های سری ردمی، یعنی: ردمی Note 9 و Note 9 Pro عرضه شدند که مدل‌هایی با استفاده از یک ماژول دوربین مربع شکل در پشت شبیه به مدل ردمی 10x ساخته شده‌اند. از گوشه کنار خبر و کامنت‌هایی به گوش می‌رسد که گرد و غبار وارد سطح دوربین شود. اگر این مشکل همه‌گیر و درست باشد، باعث افت کیفیت تصویر و دوربین این گوشی می‌شود.

ظاهراً ماژول دوربین مدل‌های ردمی Note 9 با نقص فنی و طراحی کارخانه همراه است زیرا به نظر می رسد به درستی طراحی و عایق بندی نشده است که باعث می‌شود ذرات ریز از زیر شیشه وارد شوند. چون گرد و غبار در داخل قرار دارد، شما نمی‌توانید با یک پارچه نرم و نازک آن را تمیز کنید. در نتیجه باعث می‌شود تصاویر موقع عکاسی با استفاده از لنزهای کثیف، کیفیت مطلوب نداشته باشد یا تار شوند.

Screenshot 2020 08 25 Redmi Note 9 series discovered to have a defect that may affect the picture quality Gizmochina1

خوشبختانه گزارشات در این باب فقط مربوط به این مدل‌های گوشی ردمی (Note 9 و Note 9 Pro) می‌شود. آلوین تسه، مدیر کل شیائومی اندونزی، تأیید کرد که این شرکت اخباری در این کشور از کاربران دریافت کرده است و بخش کنترل کیفیت شرکت شیائومی در اندونزی، برسی و نظارت‌های خود را بیشتر کرده است تا بتوانند اقدام پیشگیرانه‌ای داشته باشند.

این شرکت از آن زمان تاکنون کیفیت QC را بهبود بخشیده است با این حال،اگر شما مالک گوشی‌های سری ردمی Note 9 هستید، حتماً آن را تا حد ممکن از گرد و غبار دور نگه دارید. زیرا با توجه به شواهد، مدل ردمی Note 9 تحت تأثیر این مسئله قرار دارد.

منبع خبر: gizmochina

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید