شیائومی چگونه شارژ گوشی را در 16 دقیقه ممکن می‌سازد؟

توسط ماهان
شیائومی چگونه شارژ گوشی را در 16 دقیقه ممکن می‌سازد؟

در ماه مارس سال گذشته، شیائومی قابلیت شارژ سریع 100 واتی را معرفی کرد. به لطف این فناوری جدید، یک باتری 4000 میلی آمپری که کاملاً خالی شده باشد، در عرض تنها 17 دقیقه شارژ خواهد شد. اما تا امروز شاهد استفاده از این فناوری در گوشی های موبایل نبودیم.

شیائومی قابلیت شارژ سریع 100 واتی را به زودی آغاز خواهد کرد: شارژ باتری 4000 میلی آمپری در 17 دقیقه

جدیدترین خبرها حاکی از آن است که شیائومی، اولین شرکتی خواهد بود که یک گوشی، با پشتیبانی از شارژ فوق سریع 100 واتی معرفی می کند. اما کدام مدل، قرار است اولین گزینه برای این نوع شارژ باشد؟ هنوز در این مورد اطلاعاتی به دست نیامده است.

همه خبرها انگشت خود را به سمت پرچمدار بعدی این شرکت، نشانه گرفته اند. برخی خبرها حاکی از آن است که این ویژگی را در شیائومی Mi Mix 4 خواهیم دید. این گوشی در شهریور ماه معرفی خواهد شد. اما این موارد، تنها شایعات هستند و هنوز چیزی مشخص نیست.

شیائومی چگونه شارژ گوشی را در 16 دقیقه ممکن می‌سازد؟

حالا باید دید آیا شیائومی توان، مهارت و منابع لازم را برای ارائه فناوری شارژ فوق سریع 100 واتی خواهد داشت یا خیر. خیلی برایمان جالب است بدانیم، این شرکت مشکل گرما و امنیت در هنگام شارژ را چگونه حل خواهد کرد. مشکل دیگر این که، یک باتری که به سرعت شارژ شود، ممکن است سریع تر هم خالی شود.

بر اساس اخبار واصله، این شارژ فوق سریع 100 واتی می تواند در عرض 17 دقیقه، یک گوشی با باتری 4000 میلی آمپری را به طور کامل شارژ کند. اگر این فناوری به تولید انبوه برسد، می تواند عادت های ما برای شارژ کردن گوشی را به طور کامل تغییر دهد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید