رونمایی از نسخه گوگل کروم: بی صدا کردن ویدئوهای پخش خودکار و بلاکر پاپ آپ

گوگل کروم (Google Chrome) به زودی توانایی بی صدا کردن ویدیوهایی که به صورت اتوماتیک پخش می شوند، و هم چنین ویژگی های جدیدی را رونمایی می کند.

گوگل منتظر است تا ویژگی های جدیدی را که برای کاربران کروم تدارک دیده است را معرفی کند، غول جست و جو نیز چند تا از این ویژگی ها را در کانال بتایش ارزیابی کرده است. نسخه ۶۴ بتا کروم هم اکنون انتشار یافته است و به کسانی که می خواهند آن را تست کنند این فرصت داده می شود تا از ویژگی های جدیدی که گوگل می خواهد برای کاربران بروزش در هفته های آینده ارائه دهد، اطلاع داشته باشند.

اولین چیزی که گوگل تایید کرد که به کروم اضافه می کند یک بلاکر پاپ اپ است که باعث می شد سایت ها دیگر توانایی این را نداشته باشند با باز کردن پنجره ها و تب های جدید از کاربر سوء استفاده کنند. ظاهرا، بیشتر کاربران کروم از بعضی از سایت ها شکایت کرده اند که لینکی از یک سایت دیگر را به صورت یک دکمه، و یا کنترل هایی از دیگر سایت ها در سایتشان قرار داده اند که با کلیک بر روی آن ها پنجره و یا تبی جدید باز می شود.

گوگل کروم و HTML5 ، بالاترین سطح همکاری !

خوشبختانه ویژگی جدید پاپ آپ بلاکر Chrome باعث می شود دیگر این وب سایت ها از کاربران سو استفاده نکنند. می توانید با دانلود کروم بتا این ویژگی را امتحان کنید.

یک گزینه جالب و جدید دیگر به کاربران اجازه می دهد ویدیوهایی که به صورت اتوماتیک در وب سایت پخش می شوند را بی صدا کنند. مشکل آن این است که باید برای هر وب سایتی که از این ویدیوها استفاده می کند تتظیمات را به صورت دستی انجام دهید، اما به محضی که این وب سایت را بلاک کردید، تمام محتواهای صوتی نیز به صورت بلاک شده در می آیند.

شاید ویژگی های جدید دیگری در کروم ۶۴ پیاده سازی شود، اما فعلا این ویژگی ها از مهم ترین ها هستند که در ورژن بتای کروم در حال تست شدن اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.