نسخه ۲۵۶ گیگابایتی اپل آیفون ۷ ؟

گفته می‌شود که اپل آیفون ۷ پلاس (iPhone 7 Plus) دارای یک نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهد بود. کمپانی اپل قصد دارد فضای ذخیره سازی خود را در سری گوشی‌های جدید آیفون ۷ خود ارتقا دهد. شایعات قبلی نشان داده‌اند که این کمپانی قصد دارد یک نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی را روانه‌ی بازار کند که به‌احتمال‌زیاد مختص به سری گوشی‌های آیفون ۷ پلاس خواهد بود. این مقدار ظرفیت از حافظه‌ی داخلی می‌تواند دو برابر ظرفیتی باشد که تا به امروز توسط دستگاه‌های مختلف آیفون ارائه شده است.
نسخه 256 گیگابایتی اپل آیفون 7 ؟امروز تصویری در شبکه‌ی اجتماعی ویبو توسط Steven Hemmerstofferبا اکانت OnLeaks@ منتشر شد. تصویری که یک ماژول دوگانه از دوربین گوشی هوشمندی را به نمایش گذاشته است. گفته می‌شود که این عکس، ماژول دوربین دوگانه‌ی اپل آیفون ۷ پلاس را به تصویر کشیده است. تصویر دیگری نیز در همین عکس وجود دارد که تراشه SanDisk NAND متعلق به گوشی iPhone 7 Plus را با ۱۶، ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی به نمایش گذاشته است.

درستی این عکس هنوز به‌طور رسمی تایید نشده؛ اما حدس و گمان‌های زیادی درباره‌ی وجود نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی در آیفون زده می‌شود. گفته شده است گزینه‌ی کارت میکرو اس دی در این محصول جدید وجود نخواهد داشت و مطمئنا ۱۲۸ گیگابایت نیز برای گرفتن ویدئوهایی با کیفیت ۴K مناسب نبوده و مطمئنا فضای کافی برای ذخیره‌ی عکس‌های زیاد نیز در اختیار نخواهد گذاشت. پس مسلما وجود نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی برای دستگاهی چون اپل آیفون ۷ پلاس چندان دور از ذهن نخواهد بود.

1 نظر
  1. نادیا می گوید

    فوق العادست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.