بی ام و سری ۷ یک مدل برقی هم خواهد داشت

بی ام و سری ۷ که یک سدان لوکس به شمار می رود، با چهار گزینه مختلف برای پیشرانه، عرضه خواهد شد. یکی از آنها، مدل برقی است.

با شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن اکثر مردم، خودروساز آلمانی بی ام و هم مجبور شد، نشست خبری سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار کند. الیور زیپس، مدیرعامل این شرکت، اخبار مربوط به جدیدترین محصول این شرکت را منتشر کرد: بی ام و سری ۷ از نوع تمام برقی.

1 bmw 7 series hybrid - بی ام و سری 7 یک مدل برقی هم خواهد داشت - خودرو برقی, خودرو, بی ام و

در بخشی از صحبتهایش، زیپس گفت که سری ۷ با چهار پیشرانه مختلف عرضه خواهد شد. جالب ترین خبر، مربوط به مدل برقی این خودرو است. مدل های دیگری که قرار است عرضه شود، بنزینی، دیزلی و هیبریدی پلاگین می باشد. وی همچنین خاطرنشان کرد که پلتفرم سری ۷، از معماری متفاوتی برای هر پیشرانه استفاده خواهد کرد.

bmw 7 series 38 - بی ام و سری 7 یک مدل برقی هم خواهد داشت - خودرو برقی, خودرو, بی ام و

وی جزئیات بیشتری در مورد امکانات سری ۷ یا زمان عرضه این سری از خودروها منتشر نکرد، اما به نظر می رسد، مدل تمام برقی سری ۷، از اولویت های بی ام و باشد. البته آنها چاره دیگری ندارند. طبق قوانین اروپا، حداقل ۴۰ درصد از وسایل نقلیه هر شرکت، باید برقی باشد.

البته بی ام و خودروهای برقی دیگری هم در برنامه کاری خود دارد. سری iNext قرار است خودروهای برقی شاسی بلند لوکس را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. از طرف دیگر، بی ام و i4 نیز به زودی به بازار عرضه خواهد شد.