آیا شیائومی گوشی Mi 6 را با مشخصات جدید مجددا عرضه می‌کند؟

توسط محمد امین نعمتی

گوشی Mi 6 شیائومی یکی از شاخص‌ترین گوشی‌های شیائومی و از جمله محبوب‌ترین پرچم‌دارها است. امروز، شایعاتی شکل گرفته است که این شرکت قصد دارد این گوشی را با مشخصات جدید و احتمالا تغییراتی در طراحی مجددا عرضه کند.

شیائومی با این کار می‌خواهد یک گوشی کوچک ولی قدرتمند در اختیار کاربران خود قرار دهد. یکی از کاربران شبکه اجتماعی ویبو با نام کاربری Digital Chat Station گفته است شیائومی در نظر دارد یک دستگاه با نمایشگر کوچک بسازد ولی هنوز چراغ سبز ساخت آن داده نشده است. نویسنده همچنین ادعا می‌کند موفقیت این محصول در گرو سطح تقاضای بالایش است.

آیا شیائومی گوشی Mi 6 را با مشخصات جدید مجددا عرضه می‌کند؟

به گفته او اکثر شرکت‌های سازنده نمایشگر خطوط تولید خود را برای تولید انبوه نمایشگرهای بزرگ برای گوشی‌ها تغییر دادند، بنابراین تولید یک نمایشگر کوچک برای شیائومی نیاز به یک خط تولید سفارشی دارد که قیمت بالایی خواهد داشت. شیائومی باید کاملا در مورد سطح تقاضا در بازار تحقیق کند تا سودآوری این گوشی تضمین شود.

آیا شیائومی گوشی Mi 6 را با مشخصات جدید مجددا عرضه می‌کند؟

همچنین مدیر رسانه جدید شیائومی با فرستادن یک سوال در این شبکه اجتماعی پرسیده است کاربران چقدر مشتاق خرید یک نسخه جدید از Mi 6 با مشخصات: شکل و اندازه مشابه با Mi 6، یک بریدگی نمایشگر، تک دوربین یا دو دوربین در عقب، باتری به اندازه‌ای که شارژ آن یک روز دوام آورد، چیپست سری 700 اسنپ‌دراگون (یا سری 800 اگر روی اندازه و وزن گوشی تاثیر نگذارد) و NFC هستند.

بدون شک این کار تحقیق در مورد بازار برای یک گوشی جدید است و نتیجه روی تصمیم نهایی شیائومی تاثیر خواهد گذاشت.

منبع: gizchina.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید