روکیدا
نرم افزار و اپلیکیشن

تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ چه چیزهایی خواهد بود؟

روکیدا - تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز 10 چه چیزهایی خواهد بود؟ - مایکروسافت, ویندوز 10

مایکروسافت به زودی میزبان یک رویداد آنلاین است تا سرویس مایکروسافت ۳۶۵ با حق اشتراک مخصوص مصرف‌کنندگان را به کاربران خود معرفی کند ولی ظاهرا اخبار دیگری نیز در راه است، چون مدیر ارشد محصول این شرکت یک ویدئوی تبلیغاتی در اینستاگرام منتشر کرده است که تغییرات طراحی رابط کاربری جدید ویندوز ۱۰ را نشان می‌دهد.

این ویدئوی تبلیغاتی به مراحلی اشاره می‌کند که ویندوز برای رسیدن به شکل نهایی خود طی کرده است که قرار است طی روزهای آینده رونمایی شد.

روکیدا - تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز 10 چه چیزهایی خواهد بود؟ - مایکروسافت, ویندوز 10روکیدا - تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز 10 چه چیزهایی خواهد بود؟ - مایکروسافت, ویندوز 10روکیدا - تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز 10 چه چیزهایی خواهد بود؟ - مایکروسافت, ویندوز 10روکیدا - تغییرات رابط کاربری جدید ویندوز 10 چه چیزهایی خواهد بود؟ - مایکروسافت, ویندوز 10

ظاهر جدید ویندوز ۱۰ طراحی تخت‌تر دارد، فونت‌ها به ویژه در قفل صفحه نمایش تغییر کردند و نوار وظیفه یک ظاهر کلی باریک‌تر دارد.

اگر به اندازه کافی دقیق نگاه کنید، متوجه خواهید شد پنجره‌ها گوشه‌های گردتر دارند و دکمه‌های رابطه کاربری نیز ظاهرشان مشابه با آن‌ها است.

فایل اکسپلورر نیز تغییراتی کرده است و حالا بیشتر با ظاهر کلی سیستم عامل و به اصطلاح طراحی روان (Fluent Design) که مایکروسافت آن را دنبال می‌کند، همخوانی دارد.

منبع: gsmarena.com

مطالب مرتبط

معرفی بهترین آنتی ویروس برای آیفون ۲۰۲۰: انتخاب از بین ۷ نامزد برتر

محمد امین نعمتی

بررسی رابط کاربری MIUI 12 شیائومی: معرفی تمامی قابلیت‌های جدید

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین آنتی ویروس های اندروید ۲۰۲۰: محافظت کامل از حریم خصوصی و دستگاه کاربران

محمد امین نعمتی

دستیار صوتی گوگل اسیستنت چیست و چه کارهایی می‌تواند انجام دهد؟ پاسخ به ۶ سوال مهم

محمد امین نعمتی

معرفی بهترین فضاهای ابری ۲۰۲۰ و پاسخ به سوال فضای ابری چیست؟

محمد امین نعمتی

گوگل چه قابلیت جدیدی را به تب های گوگل کروم اضافه می کند؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟