گوگل اپلیکیشن Camera Go را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد

نسخه سبک اندروید یعنی Android Go از زمان معرفی آن در سال ۲۰۱۷ به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دست پیدا کرده است. این کاربران در بیش از ۱۸۰ کشور جهان زندگی می‌کنند و مجموعه گوشی‌های وسیعی برای انتخاب دارند (این سیستم عامل روی بیش از ۱۶۰۰ مدل گوشی نصب شده است).

از طرفی گوگل به انتشار اپلیکیشن‌های جدید برای این پلت‌فرم ادامه می‌دهد که برای گوشی‌های با مقدار رم پایین و پردازنده ضعیف‌تر بهینه شده‌اند.

جدیدترین این اپلیکیشن‌ها Camera Go نام دارد. این اپلیکیشن یک رابط کاربری ساده و حالت عکاسی پرتره مخصوص گوگل را دارد (که حتی روی گوشی‌های ۵۰ تا ۶۰ دلاری کار می‌کند).

گوگل اپلیکیشن Camera Go را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد 2 - گوگل اپلیکیشن Camera Go را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اپلیکیشن Camera Go, Android Go

همانطور که دیروز گزارش دادیم اولین گوشی با این اپلیکشن گوشی نوکیا ۳.۱ است که وارد بازار ۲۸ کشور خواهد شد. پشتیبانی از گوشی‌های بیشتر به زودی انجام خواهد شد.

گوگل اپلیکیشن Camera Go را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد 1 - گوگل اپلیکیشن Camera Go را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اپلیکیشن Camera Go, Android Go

گوگل همچنین از همکاری خود با اپراتور Safaricom کنیا خبر داده است تا ۹۰۰ هزار گوشی با سیستم عامل Android Go را به دست کاربران این کشور برساند.

منبع: gsmarena.com