یوتیوب نیز نمایشگر گوشی Find X2 Pro اوپو را تحسین کرد

گوشی Find X2 Pro اوپو اولین گوشی هوشمند این شرکت شد که موفق به راه‌یابی به تالار مشاهیر  Signature Devices یوتیوب شده است. این شرکت نمایشگر پرچم‌دار خود را برای یک دقت رنگ عالی در کارخانه کالیبره کرده است. به لطف این قضیه و سایر قابلیت‌ها، سایت معروف DisplayMate به نمایشگر امولد ۶.۷ اینچی این گوشی امتیاز A پلاس داده است و حالا یوتیوب نیز روی شاهکار اوپو مهر تایید زده است.

یوتیوب طرح Signature Devices را در سال  ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرد و به موارد بیشتر از پشتیبانی از استاندارد HDR توجه می‎‌کند (گرچه این قضیه نیز جزوی از آن است). الزامات این طرح در سال ۲۰۱۹ به‌روزرسانی شده است و گوشی‌های مورد نظر باید از بازپخش ویدئو با نرخ فریم بالا (بالاتر از ۶۰ فریم بر ثانیه) و ویدئوهای ۳۶۰ درجه نیز پشتیبانی کنند.

یوتیوب نیز نمایشگر گوشی Find X2 Pro اوپو را تحسین کرد - یوتیوب نیز نمایشگر گوشی Find X2 Pro اوپو را تحسین کرد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, اوپو

Oppo Find X2 Pro همچنین باید مهارت‌های خود را در رمزگشایی ویدئوهای ۴K و استفاده از کد‌ک‌های ویدئوی با کارآمدی بالای جدید ثابت می‌کرده است. پشتیبانی از DRM نیز حیاتی است تا مالکان این گوشی بتوانند از سرویس YouTube TV و کرایه فیلم لذت ببرند.

به زودی نقد این پرچم‌دار بی‌نظیر را منتشر می‌کنیم.

منبع: gsmarena.com