قابلیت کراس پلی برای کاربران پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان پابجی فراهم شد

توسط محمد امین نعمتی

سال گذشته بازی پلیرآن‌ناونز بتل‌گراندز (به اختصار پابجی) برای کاربران پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شد تا بتوانند لذت مبارزه در این بازی را بچشند. این خبر خیلی خوب بود ولی کاربران این دو کنسول دوست داشتند واقعا بتوانند با کاربران کنسول رقیب نیز مبارزه کنند.

حالا، این بازی چند نفره آنلاین بتل رویال در نهایت قابلیت کراس پلی را برای بازیکنان پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان فراهم کرده است تا یک تیم تشکیل دهند.

متاسفانه کاربران کامپیوتر در این به‌روزرسانی قرار ندارند و همچنان نمی‌توانند با دوستان خود که کنسول دارند یک گروه تشکیل دهند.

قابلیت کراس پلی حالا در سروس تست عمومی پابجی قرار دارد که به تمامی کاربران که این عنوان را دارند اجازه می‌دهد قابلیت‌های جدید را محک بزنند و به توسعه‌دهندگان به پیدا کردن باگ‌ها و مشکلات پیش از عرضه آن‌ها برای بازی اصلی کمک کنند.

قابلیت کراس پلی برای کاربران پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان پابجی فراهم شد

کاربران PS4 می‌توانند آن را در بخش «Purchased» کتابخانه خود پیدا کنند، در حالی که کاربران ایکس باکس وان می‌توانند آن را از مایکروسافت استور دانلود کرده یا در منو «My Games and Apps» خود پیدا کنند.

تیم سازنده بازی پابجی علاوه بر قابلیت کراس پلی در سرور تست عمومی حالت Team Deathmatch را اضافه کرده‌اند تا افراد بتوانند در قالب تیم‌های هشت نفره با یکدیگر در هفت زمین مبارزه متفاوت بازی کنند.

علاوه بر این بهبودهایی در گیم‌پلی بازی انجام خواهد شد از جمله تغییر در نحوه عملکرد نارنجک‌ها و کوکتل مولوتف‌ها.

منبع: engadget.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید