مشخصات گوشی V60 ThinQ 5G با حضور در بنچمارک Geekbench مشخص شد

گوشی V60 ThinQ 5G ال‌جی قرار بود اواخر ماه جاری میلادی در کنگره جهانی موبایل معرفی شود ولی همانطور که می‌دانید این مراسم لغو شد. حالا گوشی مورد نظر در بنچمارک Geekbench محک زده شده است.

دیتابیس این بنچمارک، به نام این گوشی آشکار اشاره نمی‌کند ولی شماره مدل LM-V600N مشخص می‌کند با V60 ThinQ 5G روبرو هستیم چون نسل قبلی این گوشی یعنی V50 ThinQ 5G شماره مدل LM-V500N داشت.

براساس نتایج این بنچمارک، گوشی جدید ال‌جی مجهز به سیستم عامل اندروید ۱۰ و ۸ گیگابایت رم است. چیپست با نام «کنا» نشان داده شده که اسم رمزی اسنپ‌دراگون ۸۶۵ است.

مشخصات گوشی V60 ThinQ 5G با حضور در بنچمارک Geekbench مشخص شد 1 - مشخصات گوشی V60 ThinQ 5G با حضور در بنچمارک Geekbench مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, ال جی, V60 ThinQ 5G

اطلاعات دیگری با توجه به این تست در مورد این گوشی مشخص نمی‌شود ولی تصاویری که چند هفته قبل از این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده بود نمایشگر با بریدگی قطره‌ای شکل، دوربین چهارگانه و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت را نشان می‌دادند.

این گوشی همچنین در انتهای خود در کنار درگاه یواس‌بی تایپ C جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری دارد.

مشخصات گوشی V60 ThinQ 5G با حضور در بنچمارک Geekbench مشخص شد 2 - مشخصات گوشی V60 ThinQ 5G با حضور در بنچمارک Geekbench مشخص شد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, ال جی, V60 ThinQ 5G

هنوز ال‌جی در مورد زمان عرضه گوشی V60 ThinQ 5G خبری منتشر نکرده است ولی با توجه به این که نسل قبلی این گوشی ماه فوریه سال قبل معرفی شد، انتظار داریم خیلی زود این اتفاق برای مدل جدید نیز رخ دهد.

منبع: gsmarena.com