تاثیر شگفت انگیز دفترچه یادداشت جیبی روی کیفیت زندگی

واقعا سخت است اهمیت یادداشت برداری و نوشتن فهرست کارهای روزانه و برنامه ریزی در ناخودآگاه ذهن برای ارائه بهترین راه حل برای اجرای صحیح و انجام کارهای جاری روزانه را نادیده بگیریم .

با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود به صورت کامل آزاد می شود و شما فقط با مراجعه به این دفترچه مورد به مورد کارها و وظایف اولویت بندی شده را اجرا می نمایید و آن حجم حقیقتا بزرگ آزاد شده از ذهن صرف برنامه ریزی ناحودآگاه برای ارائه با کیفیت ترین روش اجرای کارهای یادداشت شده می گردد .

یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می دهد

یک دفترچه یادداشت کوچک می تواند به طرز عجیبی در بهبود زندگی شما تاثیرگذار باشد و بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی ایفا می کند .زمانی که شما از دفترچه یادداشت استفاده می کنید به آسانی می توانید همه ی کارهای ضروری خود را بترتیب اولویت در آن یادداشت نمایید و به این ترتیب حجم عظیمی از مغز که همیشه برای به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن درگیر است ، آزاد می شود .

یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می دهد؟از مزایای همیشه به همراه داشتن یک دفترچه یاد داشت می توان به یادداشت کردن ایده ها و فکرهای سودمند زودگذر اشاره نمود که در بسیاری از اوقات در زندگی رزمره و در مواجهه با برخی چالش ها ، ایده های واقعا بکر و فوق العاده ای به ذهن شما خطور می کند که اغلب به دلیل یادداشت ننمودن آن ها یا در دسترس نبودن ابزار یادداشت ، این ایده های بسیار مفید به فراموشی سپرده می شوند ، در حالی که پیگیری و اجرای آن ایده ها می تواند زندگی شما را به صورت کلی حتی دگرگون سازد .

یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می دهد ؟

علاوه بر مزیت های بسیار مهم یاد شده ، به همراه داشتن یک دفترچه یاداشت کوچک جیبی سبب افزایش عجیب بازدهی شما در امر یادگیری و آموزش مباحث جدید می شود و نوشتن و خواندن و دیدن و شنیدن همزمان مطالب آموزشی سبب استفاده از حداکثر ظرفیت ذهنی شما برای یادگیری با بالاترین کیفیت خواهد شد .

همچنین در طوفان مغزی و استفاده از اوقاتی که به شدت غرق در تفکر هستید به همراه داشتن دفترچه یادداشت و استفاده از ایده هایی که هریک را جداگانه و در زمان های متفاوتی نوشته اید به شما ایده های ترکیبی و فوق العاده سودمند تر خواهد داد !

فقط کافی هست که یک دفترجه یادداشت جیبی کوچک همراه با یک مداد یا خودکار قابل اطمینان کوچک همراه خود داشته باشید تا بهبود در کیفیت زندگی را لمس کنید . ایده هایی که با هم یادداشت کرده اید را ترکیب کنید و زندگی شگفت انگیز خودتان را هوشمندانه بسازید.

۳ نظرات
  1. فرزاد می گوید

    واقعا همینطوره

  2. […] نوشتن جملات مثبتی است که به شما حس خوبی می‌دهند. یک دفترچه یادداشت کوچک تهیه کنید و هرگاه که به جمله یا نقل‌قولی بر‌می‌خورید که احساس […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.