روکیدا
عمومی

توئیتر اعلام کرد چه زمان توئیت‌های رهبران سیاسی را محدود می‌کند

روکیدا - توئیتر اعلام کرد چه زمان توئیت‌های رهبران سیاسی را محدود می‌کند - رسانه های اجتماعی

توئیتر در مورد عملکرد خود برای محدود کردن توئیت‌های رهبران سیاسی دنیا توضیحات شفافانه‌ای داده است که البته به مذاق همه خوش نمی‌آید. این شبکه اجتماعی طی یک پست در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است رهبران «کاملا مبرا از سیاست‌های ما نیستند» و این سایت اگر محتوای توئیت سیاست‌مداران یک تهدید آشکار را نشان دهد اقدامات لازم را انجام خواهد داد (مانند محروم کردن یا مجبور کردن کاربران به پاک کردن توئیت‌ها).

توئیتر اعلام کرد چه زمان توئیت‌های رهبران سیاسی را محدود می‌کند

این محدودیت‌ها شامل فرستادن پست‌هایی با محتوای تهدید «مستقیم و آشکار» علیه افراد، ترویج تروریسم، به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی، فرستادن فایل‌های رسانه‌ای «خودمانی» بدون رضایت افراد، رفتار مرتبط با سوءاستفاده از کودکان یا ترویج خودآزاری.

در مورد سایر موارد انتظار رفتار سخت‌گیرانه‌ای را نداشته باشید. توئیتر تکرار کرده است اگر یک توئیت خلاف قوانین باشد و «نفع آشکار واضحی برای عموم» داشته باشد اقدامی در خصوص آن انجام نمی‌دهد. این شرکت گفته است هدف از تدابیر جدید ایجاد فضایی برای گفتگو عمومی و به اشتراک‌گذاری اطلاعات است و می‌خواهد مطمئن شود کاربران می‌توانند در گفتگوها با «امنیت و آزادانه» شرکت کنند.

این شرکت همچنین به یک توئیت کنایه‌آمیز یا با مفاهیم مخفی کاری ندارد. توئیتر می‌خواهد روی زبان و معنای اصلی یک توئیت توجه کند نه «تمامی تفاسیر بالقوه» آن.

این شرکت گفته است اظهار نظر در مورد مسائل، بیانیه‌های سیاست خارجی و گفتگو بین اشخاص عمومی به خودی خود و «به طور کلی» تخطی از قوانین نیست.

بعید است منتقدان توئیتر خوشحال نباشند. آن‌ها گفته بودند که در توئیتر با سیاست‌مداران به شکل دیگری رفتار می‌شود و رفتاری که مستحق محروم شدن است یک مجازات خفیف در پی دارد.

علاوه بر این، آن‌ها ادعا داشتند سیاست‌مداران گاهی اوقات با حمله به کل فرهنگ، رسانه یا حزب‌های مخالف سیاسی افراد را به خشونت دعوت می‌کنند.

منبع: engadget.com

مطالب مرتبط

بررسی کامل و تخصصی گوشی Mate Xs هوآوی: ۱ تیر با ۲ نشان

محمد امین نعمتی

جاسوسان آمریکایی می گویند، ویروس کرونا ساخت بشر نیست

محمد آقاپور

چه رازی پشت عدد ۶۶۶ نهفته است؟

محمد آقاپور

چه چیزی باعث می شود که شیشه شفاف باشد؟

محمد آقاپور

آیا بعد از بحران کرونا، هوش مصنوعی نقش بیشتری در زندگی ما خواهد داشت؟

محمد آقاپور

چگونه اندازه تلویزیون را به درستی انتخاب کنیم؟ کدام اندازه تلویزیون برای من مناسب تر است؟

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟