شیائومی به زودی مجددا تولید سری Mi Note را شروع می‌کند

توسط محمد امین نعمتی

در ماه ژوئن، مدیر ارشد اجرایی شیائومی آقای «لی جون» در مورد استراتژی سری محصولات این برند در آینده صحبت کرد. او گفت هدف از تولید سری ردمی این شرکت عرضه گوشی‌هایی با بهترین قیمت ممکن با توجه به مشخصاتی که دارند است و سری گوشی‌های Mi این شرکت به استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و قطعات پرچم‌دار ادامه می‌دهند.

آقای «لی جون» طی پست خود در شبکه اجتماعی ویبو همچنین تایید کرد که این شرکت امسال برنامه‌ای برای سری Mi Max و Mi Note ندارد، ولی ظاهرا این برنامه‌ها تغییر کرده‌اند.

لودهنده معروف توئیتری Ice Universe ادعا می‌کند شیائومی در انتهای ماه اکتبر امسال قصد دارد با معرفی گوشی Mi Note 10 به سری Mi Note خود جان مجددی ببخشد. آخرین مدل این سری به اسم Mi Note 3 بیش از 2 سال قبل معرفی شد و یقینا اقدام شیائومی جای شگفتی خواهد داشت.

شیائومی به زودی مجددا تولید سری Mi Note را شروع می‌کندی های

Mi Note زمانی سری فبلت بی نظیر شیائومی بود چون دو نسل ابتدایی آن مشخصات یک پرچم‌دار و میان‌رده را به همراه یک نمایشگر بزرگ (با توجه به آن زمان) داشتند.

سپس شیائومی با تولید Mi Note 3 تصمیم گرفت مشخصات با درجه کیفیت پایین‌تر استفاده کند و نمایشگر را نیز کوچکتر کرد.

از آن زمان به بعد سری محصولات ردمی هر سال بهتر شده‌اند و مدل‌های جدیدتر مانند K20 یا Mi 9T به همراه نسخه‌های پرو خود توانسته‌اند خلاء گوشی‌های میان‌رده عالی شیائومی را پر کنند.

فعلا باید صبر کنیم و ببینیم مقامات شیائومی چه اخباری در این زمینه دارند.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید