سامسونگ با به‌روزرسانی جدید قابلیت‌های اس ۲۰ را به سایر پرچم‌دارهایش می‌آورد

سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی برای سری نوت ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ منتشر کرده است که قابلیت‌های دوربین سری گلکسی اس ۲۰ را به آن‌ها اضافه می‌کند.

این به‌روزرسانی ۱.۵ گیگابایت حجم دارد و قابلیت‌هایی مانند تک برداشت، Night Hyperlapse، فیلتر سفارشی، ایموجی واقعیت افزوده و Pro Video را به دوربین این گوشی‌ها اضافه می‌کند. فریم‌ویر جدید همچنین توانایی فیلمبرداری ۴K با نرخ ۶۰ فریم ثانیه را در اختیار دوربین جلو قرار می‌دهد.

قابلیت‌های دوربین سری گلکسی اس 20 به دوربین سری نوت 10 و اس 10 اضافه خواهد شد - سامسونگ با به‌روزرسانی جدید قابلیت‌های اس 20 را به سایر پرچم‌دارهایش می‌آورد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, گلکسی اس 20, سامسونگ گلکسی نوت, سامسونگ گلکسی S, سامسونگ

علاوه بر این، این به‌روزرسانی بسته امنیتی اندروید را به آوریل ۲۰۲۰ و نسخه لانچر سامسونگ را به One UI 2.1 تغییر می‌دهد. همچنین اپلیکیشن گالری قابلیت‌های Clean View و Quick Crop را خواهد داشت و اعضای نوت و پرچم‌دارهای سال قبل سامسونگ نیز مانند سری اس ۲۰ قابلیت‌هایی مانند Quick Share و Music Share را دریافت خواهند کرد.

بیلد جدید در حاضر برای کاربران کشورهای آلمان و سوئیس منتشر شده است و باید به زودی در اختیار کاربران سایر کشورها نیز قرار گیرد.

در پایان باید بگوییم گوشی نوت ۱۰ لایت قابلیت Night Hyperlapse را دریافت نخواهد کرد و مشخص نیست اس ۱۰ لایت نیز از این امتیاز محروم خواهد شد یا نه.

منبع: gsmarena.com