روکیدا
دانش و فناوری بازی ها و سرگرمی

قابلیت شگفت انگیز ” دنبال من بیا ” برای کوادکوپتر Bebop 2

قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2

با برچسب قیمتی حدودا ۵۵۰ دلاری یکی از بهترین انتخاب ها برای کوادکوپتر ( درون ) ، مدل Bebop 2 ساخته شده توسط کمپانی Parrit می باشد .

کوادکوپتر Bebop 2 کیفیت ساخت بالا و همچنین امکانات و ویژگی های جذابی دارد و برای خریدار خود بیشتر از یک اسباب بازی پیشرفته و هیجان انگیز کارایی خواهد داشت .

آن دسته از افرادی که قصد خرید درون با قابلیت های پیشرفته دارند اما پول زیادی را نمی توانند صرف این موضوع کنند ، در حال حاضر کوادکوپتر Bebop 2 بهترین و هوشمندانه ترین انتخابشان به شمار می رود ؛ چرا که ویزگی ها و امکاناتی را در اختیار خریدار خود قرار می دهد که تا پیش از این صرفا در درون های گران قیمت بالای ۱۵۰۰ دلار می توانستید ببینید .

برای کنترل کوادکوپتر Bebop 2 قبلا اپلیکیشن هایی به طور غیر رسمی برای افزودن قابلیت تعقیب خودکار یا ” دنبال من بیا ” منتشر شده بود اما هم اکنون طی یک بروزرسانی ، اپلیکیشن رسمی و اصلی کمپانی Parrot برای کوادکوپتر Bebop 2 قابلیت follow-me با ” دنبال من بیا ” را به فهرست امکانات و ویژگی های کنترلی این درون اضافه نموده است . این قابلیت که اکنون به طور رسمی مورد پشتیبانی قرار گرفته است ، حالا اطمینان و کارایی بیشتری نسبت به برنامه های غیر رسمی برای مالکان این درون به همراه دارد .

کمپانی Parrot برای ارائه این قابلیت ، یک الگوریتم پیشرفته و کارآمد تعقیب نمودن را طراحی نموده که فراتر از کار با مختصات GPS بر پایه موبایل می باشد .

به طور مثال در این اگوریتم ، موانع ، مردم ، حیوانات و خودروها تشخیص داده می شوند و درون هنگام تعقیب شما همه این موارد را در نظر می گیرد .

همچنین کوادکوپتر Bebop 2 هنگام فیلم برداری و عکاسی شما در زمان تعقیب خوشمندانه شما ، به طور خودکار اطمینان حاصل می کند که فوکوس دوربین به صورت کامل بر روی سوژه قفل شده و انجام شده و همجنین در مورد زاویه دوربین نیز ، با جاگیری مناسب ، بصورت خودکار بهترین زاویه دوربین را برای شما تنظیم می کند .

قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2

در هنگام حرکت رو به جلوی شما ، کوادکوپتر Bebop 2 به صورت مناسب و هوشمندانه در پشت سر شما قرار می گیرد و با تنظیم خودکار زاویه فیلم برداری ، از شما کلیپ ها و ویدئوهایی دینی می سازد .

کوادکوپتر Bebop 2 به خوبی شما را در کادر دوربین نگه می دارد و فیلم ها و تصاویر با کیفیتی از شما ثبت می کند و هر زمان که کارش تمام شد می توانید به آن دستور فرود در منطفه تعیین شده را بدهید .

هم اکنون قابلیت تعقیب خودکار فقط برای کاربران اپلیکیشن در گوشی های iOS عرضه شده و برای گوشی های اندرویدی ظرف ماه آینده این قابلیت به اپلیکیشن کنترل کوادکوپتر Bebop 2 افزوده خواهد شد . هر چند که در هر دو سیستم عامل ، برای دریافت این قابلیت نیاز به یک پرداخت کوچک ۲۰ دلاری خواهید داشت .

مطالب مرتبط

اندروید یا iOS: کدام سیستم عامل در سال ۲۰۲۰ بهتر است

محمد آقاپور

بهترین بازی های PS4 در سال ۲۰۲۰ (بخش اول)

محمد آقاپور

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

محمد آقاپور

بهترین تلویزیون های ۷۵ اینچی ۲۰۲۰ کدامند؟

محمد آقاپور

بهترین مادربردهای ۲۰۲۰: با بهترین مادربردهای اینتل و AMD آشنا شوید

محمد آقاپور

بهترین حافظه رم ۲۰۲۰: بهترین رم ها برای کامپیوتر شما کدامند؟

محمد آقاپور

۱ دیدگاه

معصومه جمعه , ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸ at ۱۱:۱۸

خیلی خوب بود

پاسخ

دیدگاه شما چیست؟