قابلیت شگفت انگیز ” دنبال من بیا ” برای کوادکوپتر Bebop 2

با برچسب قیمتی حدودا ۵۵۰ دلاری یکی از بهترین انتخاب ها برای کوادکوپتر ( درون ) ، مدل Bebop 2 ساخته شده توسط کمپانی Parrit می باشد .

کوادکوپتر Bebop 2 کیفیت ساخت بالا و همچنین امکانات و ویژگی های جذابی دارد و برای خریدار خود بیشتر از یک اسباب بازی پیشرفته و هیجان انگیز کارایی خواهد داشت .

آن دسته از افرادی که قصد خرید درون با قابلیت های پیشرفته دارند اما پول زیادی را نمی توانند صرف این موضوع کنند ، در حال حاضر کوادکوپتر Bebop 2 بهترین و هوشمندانه ترین انتخابشان به شمار می رود ؛ چرا که ویزگی ها و امکاناتی را در اختیار خریدار خود قرار می دهد که تا پیش از این صرفا در درون های گران قیمت بالای ۱۵۰۰ دلار می توانستید ببینید .

برای کنترل کوادکوپتر Bebop 2 قبلا اپلیکیشن هایی به طور غیر رسمی برای افزودن قابلیت تعقیب خودکار یا ” دنبال من بیا ” منتشر شده بود اما هم اکنون طی یک بروزرسانی ، اپلیکیشن رسمی و اصلی کمپانی Parrot برای کوادکوپتر Bebop 2 قابلیت follow-me با ” دنبال من بیا ” را به فهرست امکانات و ویژگی های کنترلی این درون اضافه نموده است . این قابلیت که اکنون به طور رسمی مورد پشتیبانی قرار گرفته است ، حالا اطمینان و کارایی بیشتری نسبت به برنامه های غیر رسمی برای مالکان این درون به همراه دارد .

کمپانی Parrot برای ارائه این قابلیت ، یک الگوریتم پیشرفته و کارآمد تعقیب نمودن را طراحی نموده که فراتر از کار با مختصات GPS بر پایه موبایل می باشد .

به طور مثال در این اگوریتم ، موانع ، مردم ، حیوانات و خودروها تشخیص داده می شوند و درون هنگام تعقیب شما همه این موارد را در نظر می گیرد .

همچنین کوادکوپتر Bebop 2 هنگام فیلم برداری و عکاسی شما در زمان تعقیب خوشمندانه شما ، به طور خودکار اطمینان حاصل می کند که فوکوس دوربین به صورت کامل بر روی سوژه قفل شده و انجام شده و همجنین در مورد زاویه دوربین نیز ، با جاگیری مناسب ، بصورت خودکار بهترین زاویه دوربین را برای شما تنظیم می کند .

قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2

در هنگام حرکت رو به جلوی شما ، کوادکوپتر Bebop 2 به صورت مناسب و هوشمندانه در پشت سر شما قرار می گیرد و با تنظیم خودکار زاویه فیلم برداری ، از شما کلیپ ها و ویدئوهایی دینی می سازد .

کوادکوپتر Bebop 2 به خوبی شما را در کادر دوربین نگه می دارد و فیلم ها و تصاویر با کیفیتی از شما ثبت می کند و هر زمان که کارش تمام شد می توانید به آن دستور فرود در منطفه تعیین شده را بدهید .

هم اکنون قابلیت تعقیب خودکار فقط برای کاربران اپلیکیشن در گوشی های iOS عرضه شده و برای گوشی های اندرویدی ظرف ماه آینده این قابلیت به اپلیکیشن کنترل کوادکوپتر Bebop 2 افزوده خواهد شد . هر چند که در هر دو سیستم عامل ، برای دریافت این قابلیت نیاز به یک پرداخت کوچک ۲۰ دلاری خواهید داشت .

1 نظر
  1. معصومه می گوید

    خیلی خوب بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.