نمایشگر بی‌همتا گوشی Mi Mix Alpha شیائومی توسط شرکت Visionox ساخته شده است

توسط محمد امین نعمتی

نمایشگر بی‌همتا گوشی Mi Mix Alpha شیائومی که تقریبا تمام اطراف گوشی را در بر می‌گیرد توسط شرکت Visionox ساخته شده است. مدیر ارشد اجرایی شیائومی آقای «لی چون» گفته است هزار مهندس در یک بازه زمانی دو ساله روی گوشی آلفا کار کرده‌اند و این سرمایه‌گذاری 70 میلیون دلار برای شیائومی هزینه در پی داشته است.

این اولین همکاری بین این دو شرکت نیست، Visionox همچنین نمایشگر انعطاف‌پذیر نمونه اولیه گوشی تاشو شیائومی را تهیه کرده است. گوشی که یک نسخه پویاتر از طراحی مدل آلفا بود.

شیائومی همچنین مهندسان داخلی شرکتش را برای بهبود بازده نمایشگرهای اولد خود به شرکت Visionox فرستاده است. گوشی Mi Mix Alpha هزینه گزاف و فراتر از توان اکثر افراد و البته ویژگی‌هایی متفاوت با هر گوشی دیگری دارد ولی به دنبال افزایش تولید این نمایشگر (و دوربین 108 مگاپیکسل) قیمت این گوشی نیز باید به زودی در سطح یک پرچم‌دار معمولی برسد.

رهبری شرکت Visionox بر عهده تیم اولد دانشگاه Tsinghua پکن است که در رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر دنیا در سال 2020 رتبه شانزدهم بالاتر از دانشگاه‌های ییل و کلمبیا قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که دستگاه‌های فعلی گوشی Mi Mix Alpha نمونه‌های اولیه‌‎ای هستند که در بالای نمایشگر از پلاستیک استفاده می‌کنند. مدیر شیائومی لین بین در شبکه اجتماعی ویبو پستی منتشر کرده است که می‌گوید نمونه‌های مخصوص فروش این گوشی که در ماه دسامبر به بازار خواهند آمد از شیشه استفاده می‌کنند.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

2 دیدگاه

شیائومی در حال ساخت اولین گوشی با قدرت فیلمبرداری 8K با نرخ 30 فریم بر ثانیه است - روکیدا شنبه 6 مهر 1398 ساعت 22:00 - 22:00

[…] به فیلمبرداری با این دقت نیست. حتی گوشی جدیدا معرفی شده Mi Mix Alpha که حسگر ۱۰۸ مگاپیکسل Bright HMX سامسونگ را دارد حداکثر […]

پاسخ
شیائومی رسما تایید کرد گوشی Mi Mix 4 به بازار نمی‌آید - روکیدا سه‌شنبه 9 مهر 1398 ساعت 15:01 - 15:01

[…] دقیقا جای تعجب ندارد گوشی Mi Max Alpha نیز با نسبت نمایشگر به بدنه ۱۸۰ درصد و دوربین بی‌همتای […]

پاسخ

دیدگاهی بنویسید