شیائومی حتی با شیوع کرونا ویروس با قدرت ادامه می‌دهد؛ به مبارزه طلبیدن هوآوی

توسط محمد امین نعمتی

گوشی Redmi K30 Pro روز گذشته به همراه چند محصول دیگر رونمایی شد ولی مصاحبه‌های پس از این مراسم نیز جالب بود. طبق گفته مدیر عمومی ردمی و نایب رئیس شیائومی «لو ویبینگ» بازار گوشی‌های هوشمند این شرکت تحت تاثیر شدید اپیدمی اخیر کرونا ویروس نگرفته و رقابت با هوآوی یک جنگ طولانی است.

همانطور که می‌دانید شیوع این ویروس باعث تعطیلی کارخانه‌ها و خطوط تولید متعددی در چین شده است. این بیماری روی بسیاری از تامین‌کنندگان و همچنین کسب و کارها در کشورهای گوناگون تاثیر گذاشته است که نتیجه آن افت فروش و ضرر فاحش بسیاری از اقتصادها است، ولی غول چینی ظاهرا نظر دیگری دارد.

طبق گفته «لو ویبینگ» فروشگاه‌های فیزیکی این شرکت در مناطق جغرافیایی مختلف بسته شده‌اند ولی او همچنین اظهار کرد فروشگاه‌های آنلاین همچنان فعال هستند و فروش زیادی را تجربه می‌کنند. او حتی از قدرت بالای مدیریت جریان کالای دولت چین یاد می‌کند که یک عامل مهم تامین در این دوران سخت است و به نیاز کاربرانی که گوشی‌های خود را باید ارتقاء دهند به خوبی رسیدگی شده است.

شیائومی حتی با شیوع کرونا ویروس با قدرت ادامه می‌دهد؛ به مبارزه طلبیدن هوآوی

این مقام ارشد شیائومی همچنین در مورد رقابت با هوآوی صحبت کرد. آقای «لو» اشاره کرد با وجود رقابت آن‌ها روی سهم بازار، او همچنان به تمام موفقیت‌ها و تلاش‌های هوآوی احترام می‌گذارد.

علاوه بر این، شیائومی و هوآوی تصمیمات مشترک زیادی برای طرح‌ریزی در مورد آینده و رشد یک پلت‌فرم اینترنت اشیاء داشته‌اند.

او حتی پذیرفت که شیائومی هنوز چند گام از هوآوی عقب است ولی اعلام کرد این یک جنگ طولانی است و این وضعیت طی سال‌های آینده احتمالا عوض می‌شود.

منبع: gizchina.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید