میزان فروشی سری ردمی K20 به 3 میلیون رسید؛ یک نسخه جدید در راه است

توسط محمد امین نعمتی

سری ردمی K20 شیائومی یعنی ردمی K20 و K20 Pro به موفقیت دیگری یعنی فروش 3 میلیون دستگاه در سطح جهان رسیده‌اند. شیائومی ماه ژولای اعلام کرد مقدار فروش این سری به 1 میلیون رسیده است و حالا در عرض فقط 4 ماه از زمان عرضه این گوشی فروش آن سه برابر شده است.

میزان فروشی سری ردمی K20 به 3 میلیون رسید؛ یک نسخه جدید در راه است

این شرکت چینی علاوه بر اعلام این گزارش گفت یک نسخه جدید از این گوشی به اسم Exclusive edition فردا (28 شهریورماه) رونمایی خواهد شد. این گوشی براساس پوستر تبلیغاتی منتشر شده عملکرد سریع‌تر و سیستم خنک‌کنندگی بهتر خواهد داشت و محکم‌تر است.

میزان فروشی سری ردمی K20 به 3 میلیون رسید؛ یک نسخه جدید در راه است میزان فروشی سری ردمی K20 به 3 میلیون رسید؛ یک نسخه جدید در راه است

البته این مدل را نباید با K20 Pro Signature Edition اشتباه بگیرید که یک پنل پشتی از جنس طلا و لوگویی از جنس الماس با قیمت 6678 دلار دارد! مدیرعامل شیائومی آقای لو وایبینگ نیز با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ویبو اعلام کرده است نسخه Exclusive Edition جدید چپست اسنپ‌دراگون 855 پلاس خواهد داشت.

میزان فروشی سری ردمی K20 به 3 میلیون رسید؛ یک نسخه جدید در راه است

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

2 دیدگاه

گوشی Redmi K20 Pro Premium با اسنپ‌دراگون 855 پلاس و حداکثر 12 گیگابایت رم به بازار می‌آید - روکیدا شنبه 30 شهریور 1398 ساعت 8:00 - 08:00

[…] آن که هنوز چند ماهی از عرضه گوشی Redmi K20 Pro به بازار نگذشته است، ولی شرکت ردمی […]

پاسخ

دیدگاهی بنویسید