جاه‌طلبی‌های ریلمی در دنیای گوشی‌های هوشمند ادامه دارد

اوایل امروز «Xu Qi» معاون رئیس و رئیس بخش بازاریابی جهانی در شبکه اجتمامی ویبو چین اعلام کرد تمامی پرچم‌دارهایی که این شرکت سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌کند مجهز به یک پنل نمایش با نرخ تازه‌سازی بالای تصویر خواهند بود.

جاه‌طلبی‌های ریلمی در دنیای گوشی‌های هوشمند ادامه دارد - جاه‌طلبی‌های ریلمی در دنیای گوشی‌های هوشمند ادامه دارد - گوشی هوشمند, گوشی های هوشمند, ریلمی

این شرکت در ۱۲ مارس ۲۰۲۰ گوشی Realme X50 Pro را وارد بازار کرد که یک نمایشگر سوپر امولد ۶.۴۴ اینچ با نرخ تازه‌سازی تصویر ۹۰ هرتز و نرخ نمونه‌گیری لمس ۱۸۰ هرتز دارد. از مشخصات دیگر آن می‌توانیم به استفاده از چیپست اسنپ‌دراگون ۸۶۵ اشاره کنیم تا با یک پرچم‌دار واقعی روبرو باشیم.

با آن که استفاده از نرخ بالاتر تازه‌سازی تصویر به معنای تجربه کاربری بهتر در کارکردهای روزانه، پخش رسانه و گیمینگ بوده ولی عیب مهم آن کاهش سریع شارژ باتری است. اگر به یاد داشته باشید ردمی با توجه به همین نکته روز گذشته گوشی ردمی K30 پرو را تنها با نمایشگر ۶۰ هرتز رونمایی کرد، در حالی که Redmi K30  یک نمایشگر ۱۲۰ هرتز دارد.

باید ببینیم ریلمی در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد. بدون شک استفاده از نمایشگر حداقل ۹۰ هرتز را شاهد باشیم یا ممکن است برند نوپای چینی برای رقابت با بهترین‌های بازار پنل‌های نمایش ۱۲۰ هرتز را انتخاب کند. گذشت زمان میزان جاه‌طلبی‌های این شرکت را نشان می‌دهد.

منبع: gizchina.com