روکیدا
دانش و فناوری نرم افزار و اپلیکیشن پیشنهاد سردبیر گجت ها

قابلیت جدید در واتس‌اپ چیست؟

به گزارش روکیدا، به نظر می‌رسد کاربران واتس‌اپ از این پس قادر خواهند بود پیام‌هایی را که بیش از چند بار فوروارد شده‌اند شناسایی کنند.

چند ماه پیش بود که واتس‌اپ به منظور مقابله با انتشار اخبار کذب و نادرست فوروارد پیام‌ها را محدود کرد و کاربران در این اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تنها می‌توانستند پیام‌های موردنظر خود را تا سقف ۵ نفر ارسال و فوروارد کنند.

واتس‌اپ که بدون شک نخستین و بزرگ‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان در جهان از لحاظ تعداد کاربران فعال در ماه به شمار می‌آید، تاکنون اقدامات متعددی را به منظور مقابله با انتشار اخبار کذب و دروغین و به وجود آمدن جریان‌های رسانه‌ای انجام داده است و با برنامه‌نویسی‌های جدید پلت‌فرم خود را به گونه‌ای طراحی و توسعه داده تا کاربران نتوانند از قابلیت‌های آن سوء‌استفاده کنند.

حالا  گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که واتس‌اپ تصمیم گرفته قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود اضافه کند تا به وسیله آن کاربران بتوانند متوجه شوند کدام پیام‌ها در واتس‌اپ به دفعات برای مخاطبان بسیاری فوروارد شده است.

براساس تصویری که در وب‌سایت بازفید نیوز آمده است، در واتس‌اپ یک پیام برای کاربران نمایش داده می‌شود که در آن به چند بار فوروارد شدن پیام مذکور اشاره خواهد شد.

مطالب مرتبط

کالبدشکافی گوشی زد فلیپ چه اطلاعاتی را نشان می‌دهد؟

محمد امین نعمتی

سری P40 هوآوی از استاندارد وای‌فای ۶ پلاس پشتیبانی می‌کند

محمد امین نعمتی

آیا طراحی آیفون ۹ قدیمی خواهد بود؟

محمد امین نعمتی

آیا گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا سامسونگ بهترین نمایشگر را دارد؟

محمد امین نعمتی

گوشی گیمینگ Black Shark 3 5G رکورد شارژ باتری را خواهد شکست؟

محمد امین نعمتی

سامسونگ تولید انبوه چیپ‌های ۶ و ۷ نانومتری خود را شروع کرد

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟