سامسونگ گلکسی نوت ۱۰: بازی با رنگ ها را شروع کرد

سامسونگ با انتشار یک رندر رسمی دیگر از گوشی نسل آینده خود با نام گلکسی نوت ۱۰ از رنگ جدید آن رونمایی کرد.

به گزارش روکیدا، ما تاکنون تعداد کمی از رندر‌های مطبوعاتی گوشی جدید سامسونگ با نام گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ را دیده‌ایم. این رندر‌ها گوشی جدید سامسونگ را در رنگ‌های شفقی و مشکی و یک طیف خاص از قرمزبه نمایش گذاشتند. اما یک رنگ است که ما هنوز آن را ندیده‌ایم و باید اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاوریم.

رنگ جدید گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+

چیزی که ما هنوز در رند‌رهای گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ ندیده‌ایم رنگ سفید است. البته در رندر‌هایی که به وسیله رایانه طراحی شده‌اند این رنگ مشاهده می‌شود، اما در رندر‌های رسمی وجود ندارد. در تصاویر جدیدی که از این گوشی و برادر بزرگ‌تر آن منتشر شده است، می‌توانیم رنگ سفید گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ را ببینیم. این تصاویر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

در شایعاتی که به تازگی درباره گوشی‌های جدید سامسونگ منتشر شده این مسئله مطرح شده است که نوت ۱۰ به صورت اختصاصی یک رنگ قرمز نیز به دستگاه‌های خود اضافه می‌کند که در سری نوت ۱۰+ دیده می‌شود. این رنگ را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. به غیر از قرمز باقی رنگ‌ها یعنی سفید، مشکی و شفقی بین هر دوی آن‌ها مشترک است. در ادامه رنگ‌های دیگر این دستگاه را می‌بینید:

البته از آنجایی که ما عادت سامسونگ برای تشنه نگه داشتن خریداران را می‌دانیم، مطمئنیم که چند هفته پس از عرضه اولیه رنگ جدیدی به خط تولید گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ اضافه می‌شود. سامسونگ با این استراتژی کاری می‌کند که تب و تاب خرید دستگاه‌های این شرکت برای مدت زمان بیشتری وجود داشته باشد و به این ترتیب سود بیشتری کند. به طور کلی سری گلکسی نوت یکی از پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین خانواده‌های تولید شده به وسیله سامسونگ است. از دلایل محبوبیت آن می‌توان به قدرت سخت افزاری بالا و قلم مخصوص این دستگاه اشاره کرد. این خانواده محبوب همیشه توانسته‌اند با قابلیت‌های بسیار خوبی که ارائه می‌دهند جای خود را میان کاربران پیدا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.