مایکروسافت به انجمن ایکس آر پیوست: واقعیت مجازی تقویت می‌شود؟

انجمن ایکس آر که با حضور شرکت‌های فناوری قدرتمند در حوزه واقعیت مجازی و افزوده فعالیت می کند با پیوستن مایکروسافت به آن تقویت شده است.

به گزارش روکیدا، انجمن ایکس آر که با حضور شرکت های فناوری قدرتمند در حوزه واقعیت مجازی و افزوده فعالیت می کند با پیوستن مایکروسافت به آن تقویت شده است. پیش از این شرکت های گوگل، فیس بوک، سونی، اچ تی سی و سامسونگ به انجمن یادشده پیوسته بودند تا توسعه و استفاده مسئولانه از فناوری های مذکور را ترویج کنند.

 

پیش بینی می شود حضور مایکروسافت در این انجمن که با عرضه هولولنز خدمات واقعیت افزوده متنوعی ارائه می کند، به تقویت آن و همه گیر شدن استانداردهای وضع شده توسط مجموعه مذکور منجر شود.

قرار است هیدی هولمن یکی از مشاوران مایکروسافت به نمایندگی از این شرکت در جلسات انجمن یادشده حضور یابد. این انجمن در کنار ترویج استفاده مسئولانه از فناوری های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به دنبال فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی در این زمینه است تا به مرجعی برای محققان، سیاست گذاران و شرکای تجاری خود در سراسر جهان مبدل شود.

انجن مذکور یک راهنمای جامع به نام ایکس آر پرایمر برای علاقمندان به موضوعات مربوط به واقعیت افزوده و واقعیت مجازی منتشر کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.