اوپو به اولین مرورگر متفرقه کروم بوک تبدیل شد

اوپو به اولین مرورگر متفرقه کروم بوک تبدیل شد

اوپرا اعلام کرده است که اولین مرورگر جایگزین بهینه‌شده برای استفاده در کروم بوک‌ها خواهد بود. مرورگر اپرا برای کروم بوک‌ها (Opera for Chromebooks ) تمام قابلیت‌های همیشگی را خواهد داشت که در این مرورگر روی پلتفرم‌های دیگر پیدا خواهید کرد.

از جمله وی پی ان نامحدود داخلی، مسدودکننده تبلیغات، مسدودکننده پیام و هشدار ذخیره کردن کوکی، پیام‌رسان‌های داخلی، کیف پول کریپتو و تم‌ها.

اوپو به اولین مرورگر متفرقه کروم بوک تبدیل شد

مرورگر Opera for Chromebooks براساس نسخه اندرویدی این اپلیکیشن است. گرچه، اپرا برخلاف مرورگرهای دیگری مانند فایرفاکس که به شکل موبایل خود روی کروم بوک قابل استفاده هستند، برای عملکرد مناسب در محیط‌های دسکتاپی کروم بوک‌ها بهینه شده است.

به عبارت دیگر این مرورگر به‌درستی از میانبرهای کیبورد و ترک‌پد پشتیبانی می‌کند. چنین قابلیت‌هایی باید این اطمینان را به وجود آورند که انگاری در حال استفاده از یک مرورگر دسکتاپی و نه یک مرورگر موبایلی هستید.

Opera for Chromebooks را به رایگان می‌توانید از گوگل پلی استور دانلود کنید.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *