قابلیت جدید دستیار صوتی گوگل اسیستنت چه چیزهایی هستند؟

قابلیت جدید دستیار صوتی گوگل اسیستنت چه چیزهایی هستند؟

روز یکشنبه هفته جاری روز مادر در ایالت متحده است و گوگل به مناسبت این روز قابلیت‌های جدیدی را به دستیار صوتی گوگل اسیستنت اضافه کرده است.

غول اینترنت در یک ریلیز مطبوعاتی اعلام کرده است که قابلیت Broadcast تحت ویژگی «گروه خانوادگی گوگل» در اختیار دستگاه‌های بیشتری قرار می‌گیرد از جمله گوشی‌های هوشمند کاربران و Family Bell از زبان‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند.

قابلیت‌های جدید دیگر شامل بازی‌ها، استوری‌ها و تخم مرغ‌های روز عید پاک بیشتر می‌شود.

قابلیت جدید دستیار صوتی گوگل اسیستنت چه چیزهایی هستند؟

از امروز به بعد قابلیت Broadcast به گوشی‌های اندرویدی و iOS کاربران اضافه خواهد شد تا تنها مختص به دستگاه‌های گوگل هوم حاضر در اتاق‌های جداگانه نباشد. یک کاربر می‌تواند عبارت «هی گوگل، به خانواده من در مورد ناهار بگو» را بگوید و خانواده او این پیام را به صورت یک نوتیفیکیشن دریافت کنند و با صدا پاسخ دهند.

قابلیت Family Bell شبیه به تنظیم آلارم ولی برای انجام کارهای خانه است. در حالی که کاربران می‌توانند یک زنگ را برای کودکان خود تنظیم کنند تا خانه را مرتب کنند یا به انجام تکالیف مدارس خود برگردند، انجام این کار تنها به زبان انگلیسی امکان‌پذیر خواهد بود.

طی هفته‌های آینده 8 زبان جدید به این قابلیت اضافه خواهد شد از جمله هلندی، فرانسوی، آلمانی، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، پرتغالی و اسپانیایی.

کاربران دارای دستگاه‌های گوگل هوم یک صفحه نمایش برای انجام بازی‌های جدید در اختیار دارند از جمله «Are You Smarter than a 5th Grader?».

آهنگ‌های جدیدی نیز اضافه شده است تا گوگل اسیستنت برای کاربران خود بخواند از جمله آهنگ شستن دست یا مسواک زدن، آهنگ‌های ساده‌ای که کودکان کارهای ساده داخل خانه را تشویق شوند انجام دهند.

منبع: gsmarena.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در گوگل
آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *