اچ تی سی هفته آینده از دو هدست جدید واقعیت مجازی رونمایی خواهد کرد

اچ تی سی هفته آینده از دو هدست جدید واقعیت مجازی رونمایی خواهد کرد

اچ تی سی ممکن است حجم تولید گوشی‌های هوشمند خود را امروزه بسیار کاهش داده باشد، ولی این شرکت تایوانی همچنان در بازار واقعیت مجازی قصد دارد به حضور قدرتمند خود ادامه دهد.

این شرکت در تاریخ 11 تا 12 می میزبان رویداد Vivecon است که در آن انتظار داریم از هدست‌های جدید واقعیت مجازی خود رونمایی کند.

یکی از این هدست‌ها یک دستگاه مستقل جدیدی به اسم Vive Focus 3 Business Edition است، در حالی که مدل دیگر احتمالا یک هدست کامپیوتری رده‌بالا بوده و Vive Pro 2 نام خواهد داشت.

اچ تی سی هفته آینده از دو هدست جدید واقعیت مجازی رونمایی خواهد کرد

این رویداد به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و در رسانه اجتماعی تصاویری تبلیغاتی از چند سخت‌افزار برای آن وجود دارد. یک تصویر دستگاه مشکلی را با دوربین‌های ردیابی به سمت خارج نشان می‌دهد که اچ تی سی زیر آن نوشته است «آماده کار در دنیای واقعیت مجازی هستید؟».

ممکن است جزئیاتی از این دستگاه وجود نداشته باشد، اما یقینا با یک دستگاه مخصوص مشتریان شرکتی روبرو هستیم.

به گفته منابع خبری، مدل Focus 3 Business Edition در اسناد این شرکت به قیمت 1771 دلار (1474 یورو) فهرست شده است.

مدل پرو 2 یقینا با قیمت فقط 1012 دلار (8432 یورو) ارزان‌تر خواهد بود. متاسفانه، اطلاعاتی در مورد مشخصات این دو دستگاه وجود ندارد اما در کمتر از یک هفته در مورد آن‌ها در رویداد Vivecon بیشتر خواهیم شنید.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *