رندرهای جدید گوشی گلکسی زد فلیپ 3 چه اطلاعاتی به ما می‌دهند؟

رندرهای جدید گوشی گلکسی زد فلیپ 3 چه اطلاعاتی به ما می‌دهند؟

در اخبار قبلی، تصاویر فاش شده تبلیغاتی گوشی گلکسی زد فلیپ 3 را منتشر کردیم که نشان می‌دادند دقیقا چه انتظاری باید از گوشی هوشمند تاشوی صدفی بعدی سامسونگ داشته باشیم.

حالا کاربر معروف شبکه اجتماعی با نام کاربری «Lets Go Digital» با طراح گرافیک به اسم «Giuseppe Spinelli» همکاری کردند تا رندرهایی از زد فلیپ جدید براساس تصاویر فاش شده درست کنند.

رندرهای جدید گوشی گلکسی زد فلیپ 3 چه اطلاعاتی به ما می‌دهند؟

این تصاویر به ما نشان داد باید انتظار یک نمایشگر خارجی بزرگ و ظاهر شیشه‌ای مات را داشته باشیم. چنین موضوعی در رندرهای این طراح منعکس شده است، چون انتظار می‌رود روی نیمه خارجی زد فلیپ 3 را شیشه محافظ گوریلا گلس ویکتوس بپوشاند.

این رندرها همچنین نمایشگرهای کاور بزرگ‌تر را با یک ظاهر مشکی رنگ آینه‌ای نشان می‌دهد. این نمایشگر بزرگ (که گفته می‌شود 1.83 اینچی) است باید بتواند متن کامل نوتیفیکیشن‌ها را نشان دهد. ابعاد نمایشگر سوپر آمولد 1.1 اینچی نسل ابتدایی گوشی گلکسی زد فلیپ بیشتر مانند یک هشداردهنده برای دریافت نوتیفیکیشن بود.

آرایش مجموعه دوربین دوگانه ظاهرا از افقی به عمودی تغییر کرده است و اندازه دوربین‌ها تا جای ممکن کوچک نگه داشته شده است، در حالی که نوع آن‌ها طبق نیازهای عکاسی روزانه است.

به نظر ما سامسونگ دوربین‌های فوق عریض و عریض را در زد فلیپ 3 حفظ خواهد کرد و مانند زد فلیپ، خبری از لنز تله‌فوتو نیست. در این تصاویر تبلیغاتی، این گوشی حداقل به 4 رنگ از جمله سفید، خاکستری، یاسی و رنگ کله غازی نشان داده شده است.

گوشی گلکسی زد فلیپ 3 شایعه شده است در اوایل ژوئیه احتمالا به همراه گلکسی زد فولد 3 رونمایی خواهد شد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *