بر اساس تصویر فاش شده‌ی بریدگی نمایشگر کوچکتر محافظ صفحه، “کو” پشتیبانی از فناوری موج میلیمتری توسعه یافته برای آیفون 13 را پیش بینی کرده است.

20210505 100357 2 scaled

شایعات پیرامون آیفون 13 با گذشت هر هفته، بیشتر و بیشتر قطعی می‌شود و اکنون جزئیات بیشتری در مورد اتصال 5G در دست است. مینگ چی کو انتظار دارد که اپل آیفون‌های پشتیبانی از فناوری امواج میلیمتری را در مناطق بیشتری از جمله کانادا، ژاپن، استرالیا و بازارهای مهم اروپا بفروشد. با سری‌های آیفون 12 سال گذشته، اپل فقط آیفون امواج میلیمتری را در آمریکا فروخت که 30 تا 35٪ از کل آیفون 12 را به خود اختصاص می‌دهد در حالی که امسال انتظار می‌رود این تعداد به 50 تا 65٪ افزایش یابد.

تغییر بزرگ بصری که در گوشی‌های موج میلیمتری مشاهده می‌شود، برش آنتن در زیر دکمه‌ی پاور است. تفاوت مدل اموج میلیمتری با مدل‌های زیر فرکانس 6 گیگاهرتز را می‌توانید در اینجا ببینید:
gsmarena 006 2
“کو” علاوه بر گسترش در دسترس بودن فناوری امواج میلیمتری، تاکنون عملکرد دوربین را با تغییر شیب، سرعت تازه سازی 120 هرتز در نسخه‌های پرو و بریدگی‌های کوچکتر در همه‌ی مدل‌ها پیش بینی کرده است.

پیرو بحث بریدگی‌های کوچکتر، به لطف افشاگری جدید محافظ صفحه نمایش آیفون 13 احتمالی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است، در نگاه اول توجه‌ها به بریدگی دوباره طراحی شده معطوف می‌شود. در اولین نگاه می‌توان دید که وقتی بریدگی‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند، بریدگی آیفون 13 به وضوح کوچکتر از مدل‌های خروجی است.
اندازه‌ی کوچکتر جدید به تغییر موقعیت بلندگو که اکنون در بالای دوربین جلوی دوربین و سنسورهای همراه قرار گرفته است، نیاز دارد. این طراحی مجدد اولین تغییر بریدگی از زمان اعلام اپل برای آیفون X در سال 2017 است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *