قابلیت Find My سیستم عامل iOS 14.5 با پاوربیتس پرو هم کار می‌کند؟

پاوربیتس
پاوربیتس

از نسخه 14.5 iOS و iPadOS به بعد، کاربران می‌توانند از اپلیکیشن Find My اپل برای پیدا کردن هدفون پاوربیتس پرو استفاده کنند.

اپلیکیشن Find My که قبلاً Find My‌ iPhone نام داشت، به کاربران برای پیدا کردن دستگاه‌های متصل شده به اکانت‌های آی‌کلود مثل آیفون، مک، اپل واچ یا ایرپاد کمک می‌کند. از آنجایی که اپل در سال 2014 بیتس را خرید، حالا محصولاتی مثل پاوربیتس پرو از قابلیت ادغام با iOS و macOS بهره مند شده اند اما تا امروز ‌Find My از آنها پشتیبانی نمی‌کرد.

حالا بر اساس این خبر جدید از iOS و iPadOS 14.5 به بعد کاربران می‌توانند ایرباد بلوتوث خودشان را با استفاده از اپلیکیشن Find My پیدا کرده و ردیابی کنند. در حال حاضر اگر پاوربیتس پرو گم شود، کاربران باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرند که این موضوع باعث طولانی شدن فرایند پیدا کردن هدفون می‌شود.

مثل ایرپاد، می‌توانید پاور بیتس پرو را هم با پخش یک صدا پیدا کنید. این ادغام باعث شده مرز بین تجربیات نرم‌افزاری برند بیتس و ایرپاد اپل کم رنگ تر شود.

iOS و iPadOS 14.5 که قرار است در اوایل بهار رونمایی شوند خیلی زود تبدیل به مهم ترین آپدیت این سیستم‌ها بعد از انتشار iOS 14 در ماه سپتامبر سال پیش شدند. پس از انتشار آپدیت جدید و watchOS 7.5، کاربران می‌توانند حتی در صورت داشتن ماسک هم قفل آیفون را با اپل واچ باز کنند. از جمله قابلیت‌های جدید این نسخه می‌توان به جمع سپاری تشخیص تصادف در اپل مپز، ایموجی‌های جدید، قابلیت انتخاب یک سرویس استریمینگ موزیک به عنوان گزینه پیش فرض و قابلیت‌های مختلف دیگر اشاره کرد.

آپدیت: طبق خبری که توسط سایت iCulture منتشر شده، کاربران بیتس فلکس و یکسری دیگر از محصولات بیتس که با تراشه H1 یا W1 ساخته شده اند هم می‌توانند از اپ Find My استفاده کنند.

آپدیت: سایت فرانسوی MacGeneration هم برای اولین بار اضافه شدن بیتس و همچنین سولو پرو در Find My را تشخیص داده و تأیید کرد.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *