پشتیبانی آیفون 12 مینی از شارژ 12 واتی مگ‌سیف

آیفون 12 مینی

طبق اولین گزارش‌هایی که از وبسایت Mac Rumors بدست آمده است، مشخص می‌کند که شرکت اپل پشتیبانی خود را از قابلیت‌های کاربردی بین گوشی‌های آیفون 12 و تکنولوژی شارژ مگ‌سیف، بروزرسانی کرده است.

عوامل تاثیرگذار در توان شارژ مگ‌سیف

آیفون 12 مینی

آیفون 12، 12 پرو و 12 پرو مکس هر 3 از فناوری شارژ مگ‌سیف با حداکثر توان 15 واتی بهره می‌برند، در حالی که در آیفون 12 مینی این مقدار به 12 وات می‌رسد. حداکثر توان شارژی مگ‌سیف به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل دما، شارژ باتری فعلی و فعالیت سیستم می‌شود.

در بخش پشتیبانی آیفون توصیه شده است که برای رسیدن به حداکثر سرعت شارژ در تمام اعضای خانواده آیفون 12 از شارژر 20 واتی با پورت تایپ C که اپل آن را معرفی کرده است، استفاده کنید. توان شارژ بهینه مورد نظر در آیفون 12 و نسخه‌های پرو آن مقدار 9V/2.22A یا 9V/2.56A بوده و برای آیفون 12 مینی مقدار 9V/2.03A می‌باشد.

نحوه استفاده از مگ‌سیف

آیفون 12 مینی

پیشنهاد شده است که برای رسیدن به حداکثر توان شارژ مگ‌سیف، ابتدا می‌بایست شارژر مگ‌سیف را قبل از اتصال آیفون 12 به برق متصل کرد. بنابریان اگر گوشی آیفون را قبل از اتصال شارژر به برق، به مگ‌سیف متصل کنید؛ به طور پیش‌فرض مقدار توان کمتری تولید خواهد شد. مگر اینکه گوشی را به مدت 3 ثانیه از مگ‌سیف جدا کنید و دوباره به آن متصل کنید. این اقدام باعث شده مجددا حداکثر توان شارژر نیز بازگردانده شود.

شارژر مگ‌سیف به صورت پیش‌فرض حداکثر توان 7.5 واتی را برای شارژ ایرپاد بکار برده و برای دستگاه‌هایی با پشتیبانی شارژ Qi حتی ممکن است از این مقدار نیز کمتر شود. آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی هنوز برای کاربران عرضه نشده است و طبق اخبار گذشته قرار است در همین جمعه 6 نوامبر در دسترس کاربران قرار بگیرند.

در ضمن شارژر بیسیم مگ‌سیف با قیمت 39 دلار هم اکنون از فروشگاه اپل در دسترس کاربران قرار گرفته است.

منبع: gsmarena.com

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *