هوآوی از محدودیت‌ها رشد می‌کند

هارمونی

یک سال پیش، هوآوی سیستم عامل خود را با نام Harmony معرفی کرد. امروز مدیر عامل شرکت، ریچارد یو در مراسم سخنرانی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان هوآوی از Harmony 2.0 خبر داد و با انتشار این خبر، تحولی عظیم در طراحی و عرضه تلفن هوشمند این شرکت رخ خواهد داد.

سیستم عامل با قابلیت‌های متقابل پلت فرم از ابتدا با پشتیبانی تلویزیون‌های هوشمند گرفته تا ساعت‌های هوشمند، ساخته شده است. یو (مدیر عامل شرکت) همچنین اشاره کرد: اولین تلفن‌های هوشمندی که از سیستم عامل هوآوی (Harmony) استفاده می‌کنند، می‌توانند سال آینده وارد بازار شوند اما هیچ گونه مشخصات دقیق‌تری وجود ندارد. به نظر می‌رسد که این عرضه در ابتدا به چین محدود خواهد شد.

سیستم عامل Harmony 2.0 SDK برای تلویزیون‌های هوشمند، ساعت‌ها و ماشین‌ها از امروز در دسترس خواهد بود در حالی که نسخه تلفن‌های هوشمند در اواخر ماه دسامبر ارائه می‌شود.

gsmarena 004

هوآوی برخلاف اپل طراحی می‌کند:

علاوه بر این، هوآوی پروژه سیستم عامل Harmony را به صورت پلتفرم باز طراحی می‌کند. بر خلاف سیستم عامل اپل. همینطور مشابه سیستم عامل گوگل، یعنی اندروید. این برنامه به زودی برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان باز خواهد شد و از دستگاه‌هایی با رم کم هم پشتبیانی خواهد کرد.

در پی توسعه سیستم عامل، هوآوی همچنین به دنبال بهبود امنیت، تشخیص صدای هوشمند و انتقال سریع داده‌های بین دستگاهی است.

هوآوی همچنین اکوسیستم برنامه HMS خود را به اشتراک گذاشته است که اکنون دارای 96،000 برنامه می‌باشد و توسط 1.8 میلیون توسعه دهنده پشتیبانی می‌شود.

gsmarena 005 1

منبع خبر: gsmarena

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *