قیمت گوشی تاشوی Mate Xs هوآوی در مقایسه با نسل قبل چه تغییری خواهد کرد؟

huawei mate xs droidholic

هوآوی در ماه مارس قرار است از گوشی تاشوی بعدی خود رونمایی کند. همانطور که نام Mate Xs نشان می‌دهد یک محصول جدید نخواهد بود بلکه می‌توانید آن را نسخه بهبودیافته Mate X تصور کنید.

براساس اطلاعات قبلی می‌دانیم این گوشی از جدیدترین تراشه HiSilicon یعنی کرین 990 با پشتیبانی از شبکه 5G استفاده خواهد کرد و حالا جزئیات دیگری نیز از این گوشی به بیرون درز شده است.

در کمال شگفتی قیمت گوشی تاشوی Mate Xs هوآوی ممکن است از میت ایکس کمتر باشد. این کاهش قیمت به لطف پیشرفت‌هایی است که در فرآیند تولید نمایشگر گوشی انجام شده است.

قیمت گوشی تاشوی Mate Xs هوآوی در مقایسه با نسل قبل چه تغییری خواهد کرد؟

ظاهرا سرهم‌بندی نمایشگر میت ایکس اس در مقایسه با میت ایکس آسان‌تر است. به عبارت دیگر تولید این پنل نمایش برای هوآوی نیز هزینه کمتری به همراه دارد و صرفه‌جویی در این هزینه‌ها به نفع خریداران خواهد بود.

علاوه بر این Mate Xs گفته می‌شود لولایی با طراحی بهتر و یک نمایشگر محکم‌تر دارد. براساس منابع خبری داخل زنجیره تامین این شرکت، هوآوی در طراحی Mate Xs در مقایسه با نسل قبلی آن تغییرات متعددی به وجود آورده است.

لولا حالا بادوام‌تر است، نمایشگر محکم‌تر شده است و ماندگاری گوشی بالاتر است و در کمال تعجب همچنین باید بگوییم این گوشی اندکی از میت ایکس کوچک‌تر خواهد بود ولی از نمایشگری با همان اندازه استفاده می‌کند. یک کف مرتب برای هوآوی!

هوآوی همچنین در حال کار روی یک گوشی هوشمند با نمایشگر تاشو دیگر است که در نیمه دوم سال جاری میلادی به بازار خواهد آمد. هنوز مشخص نیست آیا این گوشی طراحی Mate X و Mate Xs را حفظ خواهد کرد یا پا به قلمروی دیگری می‌گذارد (مانند گوشی Galaxy Z Flip در پیش روی سامسونگ یا Razr مجددا احیا شده موتورولا).

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *