مقدار رم آیفون‌های 2020 اپل چقدر خواهد بود؟

مقدار رم آیفون‌های 2020 اپل چقدر خواهد بود؟ 1

براساس یک یادداشت تحقیقاتی که در اختیار سایت MacRumors گذاشته شده است، حداقل دو مدل از آیفون‌های 2020 امسال انتظار می‌رود از 6 گیگابایت رم استفاده کنند.

دو مدل دیگر ظاهرا فقط 4 گیگابایت رم خواهند داشت. تحلیل‌گران شرکت UBS یعنی تیموتی آرکوری و Munjal Shah در گزارش خود چنین نتیجه‌گیری کردند:

  • آیفون 6.7 اینچ: دوربین‌های سه‌گانه با حسگر سه بعدی و 6 گیگابایت رم
  • آیفون 6.1 اینچ: دوربین‌های سه‌گانه با حسگر 3 بعدی و 6 گیگابایت رم
  • آیفون 6.1 اینچ: دوربین‌های دوگانه و 4 گیگابایت رم
  • آیفون 5.4 اینچ: دوربین‌های دوگانه و 4 گیگابایت رم

این گزارش مشابه با صحبت‌های یکی از تحلیلگران شرکت Barclay است که در ماه نوامبر ادعا کرده بود پیشرفته‌‌‌ترین مدل‌های «آیفون 12 پرو» دو مدلی هستند که در سال 2020 با 6 گیگابایت رم به بازار خواهند آمد.

مقدار رم آیفون‌های 2020 اپل چقدر خواهد بود؟

هر 4 آیفون جدید گفته می‌شود نمایشگرهای اولد دارند ولی دو مدل پیشرفته‌تر از نمایشگرهای ساخت سامسونگ استفاده می‌کنند.

در همین حین شایعه شده است نسل جدید آیفون‌ها در سال 2020 از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند. تحلیلگر سرشناس برنامه‌های اپل آقای مینگ چی کو پیشبینی می‌کند که اپل امسال 80 تا 85 میلیون دستگاه آیفون 5G خواهد فروخت.

این گزارش همچنین اشاره می‌کند چنین آیفون‌هایی در تمامی بازارها عرضه نخواهد شد. دو مدل رده‌پایین‌تر آیفون ممکن است تنها از شبکه ساب 6 هرتز 5G پشتیبانی کنند در حالی که مدل‌های حرفه‌ای از mmWave 5G پشتیبانی می‌کنند.

ما هنوز در ابتدای سال جدید میلادی هستیم و احتمالا تا سه ماهه‌ سوم امسال شاهد رونمایی از آیفون‌های بعدی نخواهیم بود. تا آن موقع فرضیه‌های زیادی شکل خواهد گرفت ولی شایعات معمولا تا انتهای تابستان که به ساخت محصول نهایی نزدیک می‌شویم قوت می‌گیرند.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *