مود جدید Payload بازی پابجی موبایل هلیکوپتر و حمله هوایی را به آن اضافه می‌کند

Payload Mode Banner

اگر از طرفداران بازی پابجی هستید باید بگوییم نسخه موبایل این بازی قطعا قدرت بازیگران خود در نابودی حریف را افزایش می‌دهد. تیم Tencent یک مود جدید به اسم Payload برای نسخه اندروید و iOS این بازی معرفی کرده است که قابلیت مبارزه به صورت هوایی و وسایلی دفاع در برابر آن را به بازی اضافه می‌کند.

می‌توانید با سوار شدن به هلیکوپترها به سمت کاربرانی که روی زمین هستند حمله کنید و به کمک موشک، نارنجک‌انداز و همچنین یک مینی‌گان جواب حمله دشمنان را بدهید.

مود جدید Payload بازی پابجی موبایل هلیکوپتر و حمله هوایی را به آن اضافه می‌کند

همچنین روی زمین نیز تغییراتی انجام داده شده است. پابجی موبایل با الهام از بازی اسطوره‌های اپکس (Apex Legends) گزینه‌ جدیدی به اسم «Teammate Recall» دارد تا به کمک آن اگر کارت شناسایی هم تیمی‌های از دست رفته‌تان را به برجک‌های ارتباطی ببرید،  آن‌ها را بتوانید مجددا زنده کنید.

علاوه بر این به کمک بسته‌های تعمیری می‌توانید وسیله نقلیه آسیب‌دیده خود را تعمیر کنید.

مود Playload تغییراتی را به نسخه موبایل این بازی می‌آورد و نسخه کامل پابجی هنوز تا حدی زیادی به مبارزه‌های روی زمین توجه دارد. این مود یقینا کاربر را به اندازه کافی برای تغییر بازی از نسخه کامل به پابجی موبایل قانع نمی‌کند ولی بهانه خوبی است تا جدا از بحث راحت بودن هنگام بازی روی موبایل آن را نصب و بازی کنید.

منبع: engadget.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *