سیستم عامل watchOS 6.1 اپل معرفی شد

How to Install watchOS 6 Beta

اپل در ماه سپتامبر سیستم عامل watchOS 6 را برای سری 3 و 4 ساعت هوشمند خود منتشر کرد و اوایل ماه جاری میلادی نسخه watchOS 6.0.1 را با رفع تعدادی باگ در اختیار کاربران گذاشت.

حالا این شرکت آمریکایی watchOS 6.1 را برای تمامی مدل‌های ساعت هوشمند خود از جمله سری 1 و 2 منتشر کرده است که از دریافت به‌روزرسانی نسخه 6 این سیستم عامل کنار گذاشته شده بودند.

سیستم عامل watchOS 6.1 اپل معرفی شد

watchOS 6.1 قابلیت جدید مهمی ندارد ولی شاهد بهبود بعضی از قابلیت‌ها و رفع باگ‌ها هستیم. گرچه، کاربران سری 1 و 2 اپل‌واچ باید انتظار یک ساعت دیجیتال جدید و اپلیکیشن‌های جدید ماشین حساب، یادداشت‌های صوتی و کتاب‌های صوتی را داشته باشند.

watchOS 6.1 همچنین از ایرفون‌های به تازگی معرفی شده AirPods Pro پشتیبانی می‌کند. اگر هنوز نوتیفیکیشن مربوط به این به‌روزرسانی را دریافت نکردید می‌توانید با رفتن به مسیر General > Software و سپس منو به‌روزرسانی در ساعت هوشمند خود به صورت دستی آن را دانلود کنید.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *