ابرخودروی لامبورگینی یک هیبریدی فضایی

ابرخودروی لامبورگینی سوپر کار

لامبورگینی دست به ساخت یک ابرخودروی دیگر زده است. اگرچه هنوز این خودرو به نمایش گذاشته نشده، ولی تصویری که این شرکت خودروسازی منتشر کرده، خبر از یک ماشین جذاب، جدی و کاملاً متفاوت می‌دهد. اولین تصاویر ابرخودروی لامبورگینی در اینستاگرام لامبورگینی پخش‌شده و طرفداران را حسابی هیجان‌زده کرده است.

اولین تصاویر منتشرشده از ابرخودروی لامبورگینی، چراغ‌های ال ای دی جلوی ماشین را نشانی دهند که به شکل سه خط متقاطع هستند. این خودرو به‌طورکلی شباهت‌هایی زیادی به Terzo Millennio دارد. خودروی دیگری که چراغ‌های جلوی آن به شکل Y طراحی‌شده است.  خودروی Terzo Millennio یک مدل مفهومی و محصول مشترک همکاری لامبورگینی با دانشگاه ام آی تی بود که برای استفاده از موتور الکتریکی و حرکت خودکار بدون راننده، بهینه‌سازی شد.

لامبورگینی ابرخودرو اینستاگرام

البته Terzo Millennio هم مانند بسیاری از خودروهای مفهومی شرکت‌های خودروسازی، هیچ‌وقت به بازار عرضه نشد. هرچند که ابرخودروی لامبورگینی که شباهت‌های زیادی به خودروی Terzo Millennio دارد، احتمالاً نسخه کاربردی و بازاری آن باشد. احتمالاً این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت که  23 شهریور برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته شود.

منبع:

mashable

آواتار عباس رهامی

توسط عباس رهامی

نوشتن رو دوست دارم و همین طور موضوعات مرتبط به علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات. دوست دارم مطالبی که یاد می گیرم رو به قلم خودم بنویسم و با دیگران به اشتراک بذارم

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *