آیا فصل پنجم سریال شرلوک ساخته خواهد شد؟

Sherlock season 5 release date and cast

طرفداران سریال شرلوک به این زودی‎ها نباید انتظار اکران فصل پنجم آن را داشته باشند. از زمانی که آخرین قسمت فصل 4 این سریال توسط شبکه بی‎بی‎سی اکران شد، بیش از دو سال و نیم گذشته است و از آن موقع اطلاعات جدید کم و ناامیدکننده‎ای در مورد احتمال ساخت فصل پنجم منتشر شده است.

فصل پنجم سریال شرلوک

در سال 2014، استیون موفات خالق این سریال اعلام کرد او و نویسنده دیگر سریال مارک گیتیس در یک زمان داستان فصل چهارم و پنجم را نوشته‎اند اما پس از ساخت فصل چهارم، افراد مسئول سریال در مورد تولید فصل پنجم هیجان زیادی از خود نشان ندادند.

بنابراین آخرین اطلاعات در مورد ساخت فصل پنجم سریال شرلوک به چه صورت است؟ کریستین ردیش نویسنده سایت Collider در مورد نقش مارتین فریمن در فیلم Ode To Joy با او صحبت کرده است و در خلال آن از احتمال ساخت قسمت‎های بیشتر این سریال سوال کرده است.

فریمن گفته است نه تنها او، بلکه بندیکت کامبریچ، موفات و گیتیس فوق‎العاده سرشان شلوغ است و دوست ندارند با ساخت یک فصل بی کیفیت میراث این سریال را از بین ببرند.

فصل پنجم سریال شرلوک

فریمن گفت که پایان فصل چهارم فرصتی برای یک وقفه قابل توجه بین فصل‎ها فراهم کرد. این بازیگر در صحبت‎های خود مخالفتی با بازی در فصل 5 سریال شرلوک نشان نداد ولی اشاره می‎کند تنها به این شرط بر می‎گردد اگر آن‎ها چیزی واقعا عالی بسازند.

آنطور که فریمن می‎گوید تمامی عوامل ساخت این سریال فوق‎العاده سرشان شلوغ است. او چند پروژه سینمایی در صف انتظار دارد، کامبریچ سال بعد در قسمت دوم فیلم دکتر استرنج بازی می‎کند و موفات و گیتیس قصد دارند یک سریال جدید با محوریت دراکولا بسازند.

بنابراین، می‎توانیم بگوییم سال فصل پنجم سریال شرلوک معلوم نیست ولی کاملا نیز از قلمروی احتمالات بیرون قرار نمی‎گیرد.

منبع: collider.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *