اولین دستگاه مجهز به سیستم‎ عامل هوآوی تلویزیون هوشمند آنر خواهد بود!

هوآوی از اولین تلویزیون هوشمند خود رونمایی خواهد کرد و منابع اطلاعاتی می‎گویند این محصول مجهز به سیستم عامل هوآوی یعنی هارمونی (که در چین به اسم HongMeng شناخته می‎شود) است. با توجه به تاریخ عرضه این تلویزیون در مرداد ماه، آن را باید اولین دستگاه مجهز به سیستم عامل هوآوی بدانیم.

این تلویزیون هوشمند با برند آنر عرضه خواهد شد و اولین مدلی است که یک نمایشگر ۵۵ اینچی دارد. این تلویزیون نقش یک هاب را برای سیستم خانگی هوشمند هوآوی ایفا خواهد کرد و همچنین یک پلت‎فرم سرگرمی است.

اولین دستگاه مجهز به سیستم‎ عامل هوآوی تلویزیون هوشمند آنر خواهد بود - اولین دستگاه مجهز به سیستم‎ عامل هوآوی تلویزیون هوشمند آنر خواهد بود! - ویندوز 10, هوآوی, آنر

افزایش قابلیت‎های این تلویزیون یک تصمیم مهم است چون کاربران چینی از نمایشگرهای بزرگ فاصله گرفته‎اند و به گوشی‎های خود توجه بیشتری می‎کنند؛ در سال‎های اخیر تعداد افرادی که تلویزیون نگاه می‎کنند به شکل قابل توجهی کم شده است.

رئیس برند آنر می‎گوید این شرکت از تجربه‎ای که در ساخت گوشی‎های هوشمند دارد می‎خواهد برای ارائه یک تلویزیون هوشمند بهتر استفاده کند. گرچه او به صورت رسمی سیستم عامل این تلویزیون را تایید نکرد.

هوآوی بدون شک با این تصمیم قصد دارد پیش از عرضه سیستم عامل هارمونی خود برای گوشی‎های هوشمند آن را محک بزند و باگ‎ها را رفع کند.

منبع: gsmarena.com