اطلاعات کارت اعتباری شما در مرورگر کروم حتی بدون همگام‎سازی !

گوگل تصمیم دارد با تغییراتی که در مرورگر کروم ایجاد می‎کند با خودکار پر کردن اطلاعات کارت اعتباری کاربر در زمان خرید آنلاین، او را بیشتر به خرید ترغیب کند. تا قبل از این، برای دسترسی به جزئیات تمامی دستگاه‎های خود باید مرورگرهای خود را همگام می‎کردید، ولی دیگر نیازی به این کار نیست.

کارت اعتباری

به عبارت دیگر تا زمانی که وارد حساب گوگل خود شده باشید، به دنبال تایپ اولین جزئیات پرداخت خود در کروم، خواهید توانست به تمامی جزئیات کارت اعتباری خود در دستگاه‎های مختلف (و هر محلی که گوگل‎پلی پذیرفته می‎شود) دسترسی داشته باشید، حتی اگر قابلیت همگام‎سازی مرورگر فعال نشده باشد.

زمانی که گزینه‎‎ای به کاربر مبنی بر استفاده از کارت اعتباری ذخیره‎شده در حساب گوگل‎ او نشان داده می‎شود، مرورگر برای تایید تنها CVC کارت او درخواست خواهد کرد. البته، این قابلیت تنها زمانی کار خواهد کرد که روی دستگاه دیگری که در حال استفاده هستید وارد حساب گوگل خود شده باشید.

اگر دوست ندارید فرآیند خرید این‎ قدر برایتان ساده شود یا نمی‎خواهید جزئیات کارت اعتباری خود را به خطر بیاندازید می‎توانید از صفحه حساب گوگل خود و بخش Payments & Subscriptions اطلاعات مربوط به آن را پاک کنید.

منبع: engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.