یوبی‎سافت با بازی Gods and Monsters به جنگ نینتندو می‎رود!

توسط محمد امین نعمتی
یوبی‎سافت با بازی Gods and Monsters به جنگ نینتندو می‎رود!

شرکت بازی‎سازی معتبر یوبی‎سافت در نمایشگاه E3 2019 یک بازی نقش‎آفرینی جدید به اسم Gods and Monsters (خدایان و هیولاها) معرفی کرد.

اگر از بازی‎هایی مانند Assassin’s Creed: Odyssey و Legend of Zelda: Breath of the Wild لذت بردید، این بازی نقش‎آفرینی می‎تواند کنجکاوی شما به دنیای اسطوره‎ها را ارضا کند.

تاریخ عرضه بازی Gods and Monsters و گیم‎پلی آن

طراحی و توسعه این بازی بر عهده تیمی است که بازی Assassin’s Creed: Odyssey را طراحی کردند و عنوان جدید یو‎بی‎سافت تا حد زیادی بین Assassin’s Creed و بازی ماجراجویی Zelda قرار می‎گیرد که توسط رشته‎ای از افسانه‎های کلاسیک یونان در هم تنیده شده است.

یوبی‎سافت با بازی Gods and Monsters به جنگ نینتندو می‎رود!

فضای داستان در جزیره‎ای به اسم «جزیره بهشتی» است و شما در یک جهان باز بزرگ نقش یک شخصیت مهم را دارید که می‎توانید ظاهر او را سفارشی کنید. در این بازی شمشیرکشی می‎کنید، تیراندازی با کمان انجام می‎دهید، با قدرت ذهن خود اشیاء را جابه‎جا می‎کنید و با استفاده از قدرتی مانند یک پرنده از نقاط بسیار مرتفع پرواز می‎کنید.

در این بازی حتی مقدار قدرت شما نشان داده می‎شود. همانطور که درست حدس زدید، یو‎بی‎سافت در طراحی بازی خود به ماجراجویی‎های شخصیت بازی نینتندو توجه زیادی کرده است.

سپس به طراحی هنری بازی می‎رسیم. از موجودات افسانه‎ای که پرواز می‎کنند گرفته تا چیزی که ظاهرا خود کوه المپ است، همه چیز زیبا و مانند انیمیشن‎های پیکسار است.

بازی Gods and Monsters قرار است در تاریخ 6 اسفند سال 1399 (20 فوریه 2020) برای کنسول‎های PS4، نینتندو سوئیچ، ایکس‎باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

یوبی‎سافت با بازی Gods and Monsters به جنگ نینتندو می‎رود!

هنوز خبری از عرضه این بازی برای پروژه اسکارلت ایکس‎باکس منتشر نشده است ولی به محض شنیدن اطلاعاتی در این زمینه بازدیدکنندگان روکیدا را در جریان می‎گذاریم.

این بازی پشت درهای بسته در نمایشگاه E3 2009 به نمایش در آمد و برخی از مهمانان خوش‎شانس توانستند یک نسخه از بازی را در حال اجرا روی گوگل استادیا ببینند، بنابراین می‎توانید انتظار عرضه آن برای محصول گوگل و همچنین روی سرویس استریم به تازگی معرفی‎شده یو‎بی‎سافت یعنی UPlay Plus را داشته باشید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید