عرضه بازی اپیزودیک twin mirror یک سال به تأخیر افتاد

توسط عباس رهامی
آینه دو قلو بازی اپیزودیک

یک سال از زمانی که از بازی اپیزودیک Twin Mirror در نمایشگاه E3 در سال 208 رونمایی شد می‌گذرد. Dontnod Entertainment گفته اولین اپیزود از سه اپیزود بازی هیجانی و روان‌شناختی سال 2020 عرضه خواهد شد. این در حالی است که قبل‌تر گفته شده بود، این بازی امسال عرضه خواهد شد.

 

تأخیر در عرضه بازی

بازی های اپیزودیک تویین میرورشرکت Dontnod سازنده بازی‌هایی مثل Life is Strange و Vampyr اعلام کرده وعده‌هایش را با یک سال تأخیر عملی می‌کند. به‌علاوه اینکه بازی به‌صورت انحصاری به مدت 12 ماه روی PC در انحصار Epic Games Store خواهد بود. بازی Twin Mirror البته قرار است برای کنسول‌های PS4 و Xbox One هم عرضه شود.

 

بازی اپیزودیک Twin Mirror

بازی twin mirrorدر این بازی شما داستان یک روزنامه نگار تحقیقی را دنبال می‌کنید که به شهر زادگاهش بر می‌گردد. علت بازگشت، شرکت در مراسم دفن یکی از دوستانش است. داستان هیجانی بازی از جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی داستان وقتی از خواب بیدار می‌شود، خودش را غرق در خون می‌بیند و هیچ چیزی هم از اتفاقات گذشته به یاد نمی‌آورد. کاری که باید در بازی انجام شود، سر در آوردن از اتفاقاتی است که افتاده. البته در این بین تک گویی های شخصیت با خودش کمی به حل معما کمک می‌کند.

اخیراً ساخت بازی‌های سریالی یا اپیزودیک با استقبال رو به رو شده. هر چند که هنوز بیشتر شرکت‌ها تجربه زیادی در آن ندارند. Twin Mirror یکی از این بازی‌هاست که باید دید با توجه به داستان جذاب و معمایی‌اش، می‌تواند طرفدارانش را برای خرید اپیزود دوم که مدت کمی پس از اپیزود اول منتشر می‌شود، راضی کند یا خیر.

منبع: engadget.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید