اولین تصاویر منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل ۴

به تماشای اولین عکس‌های منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل ۴ خوش آمدید!

سال گذشته گوگل با ارائه گوشی گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال که طراحی بسیار زیبا و رابط کاربری مخاطب پسند خوبی که داشت، باعث شد انتظارات منتقدین و طرفداران خود را بالا ببرد. سرانجام با شایعات بسیار زیادی که حول طراحی و عرضه آخرین تلفن همراه گوگل  بود، اخباری منتشر شد که تاییدی بر رندرها و شایعات حول این تلفن همراه بود.

اولین تصاویر منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل ۴

اخیرا و پیش از رونمایی اصلی، یکی از کاربران تویتتر عکس‌های واقعی از گوشی گوگل پیکسل ۴ منتشر کرد. بر اساس عکس‌ها مشخص شد که صفحه نمایش این تلفن همراه سرتاسر آن را در بر گرفته و تنها لنز کوچکی روی خود صفحه نمایش به عنوان دوربین سلفی قرار گرفته است. لازم به ذکر است گوگل پیکسل ۴ ایکس ال از دوربین دوگانه‌ی سلفی بهره می‌برد که احتمالا از نوع دوربین‌های واید و استاندارد همانند دوربین پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال خواهد بود.

اولین تصاویر منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل ۴

اولین تصاویر منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل ۴

پیش از منتشر شدن این عکس‌ها، رندر و طرح‌های اولیه‌ای که از گوشی گوگل پیکسل ۴ ارائه شد بسیار شبیه به نمونه اصلی بود و تمامی اصولی که در طراحی به آن اشاره شد نیز در نمونه اصلی وجود داشت. این تلفن همراه در سه سایز مختلف در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر تنها اطلاعات اندکی از این تلفن همراه در دسترس است که می‌توان به وجود سیستم عامل اندروید Q ، رم ۶ گیگابایتی و وجود چیپست اسنپ دراگون ۸۵۵ اشاره کرد. مانند نمونه قبلی این تلفن همراه نیز در دو مدل گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال ارائه خواهد شد.

با تمام تفاسیر، بازهم چند ماهی تا ارائه اصلی گوشی گوگل پیکسل ۴ مانده است. پیش بینی می‌شود این تلفن همراه در اکتبر سال جاری (مهرماه سال ۱۳۹۸) وارد بازار شود. باید صبر کرد و دید موفقیت این تلفن همراه می‌تواند مانند نمونه قبلی یعنی گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال باشد؟

منبع : gsmarena

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.