خداحافظ سیاهی دوربین سلفی: اولین استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر!

توسط محمد امین نعمتی

در حالی که دنیای گوشی‎‌های هوشمند سریعا در حال عبور از راه‎‌حل بریدگی نمایشگر است و امروزه شرکت‌‎ها از دوربین‌‎های پاپ‌‎آپ یا حفره نمایشگر استفاده می‌‎کنند، شرکت اوپو در مسابقه طراحی یک گوشی تمام نمایشگر یک گام به جلوتر برداشته است.

امروز، معاون رئیس این شرکت برایان شن ویدئویی را به اشتراک گذاشت که یک نمونه اولیه از دستگاه در حال کاری را نشان می‎د‌هد که دوربین سلفی آن زیر نمایشگر قرار دارد. خیلی زود پس از آن حساب رسمی شرکت اوپو در توئیتر ویدئویی منتشر کرد که موقعیت جدید دوربین سلفی را در یک گوشی نشان می‎‌دهد و از هر نظر جالب است.

در این ویدئو 15 ثانیه‎ای می‎‌توانیم ببینیم کاربر اپلیکیشن دوربین را باز می‌‎کند و چند عکس سلفی می‌‎گیرد. حسگر جدید در قسمت میانی بالای صفحه قرار گرفته است و چند ثانیه فلاش می‌‎زند، مشابه با چیزی که در گوشی‎‌های گلکسی اس 10 سامسونگ در زمان جابه‎‌جایی به دوربین جلو می‌‎بینیم.

با آن که اطلاعات زیادی در مورد این گوشی یا تاریخ عرضه آن نمی‎‌دانیم، ولی معاون رئیس شرکت اوپو گفته است کیفیت چشمی چنین دوربین‎‌هایی همچنان نسبت به دوربین‌‎های معمولی سلفی پایین‌‎تر است و تکمیل این فرآیند کمی زمان می‎‌برد.

منبع: gsmarena.com

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهی بنویسید